CS Câmpina va juca în turneul semifinal de la Săcele

Sport (Categoria articolului)

În urmă cu puține minute, la Casa Fotbalului, a avut loc tragerea la sorți pentru stabilirea grupelor turneului semifinal al Campionatului Juniori A, pentru câștigătoarele campionatelor județene.

Deși își manifestase intenția de a organiza una dintre aceste grupe, CS Câmpina a fost repartizată în grupa care va avea loc la Săcele, meciurile fiind programate în perioada 16-20 iunie. Iată programul echipei câmpinene:
16 iunie, ora 16.30, Precizia Săcele - CS Câmpina
18 iunie, ora 18.30, CS Câmpina - Viitorul Ungheni (Mureș)
19 iunie, ora 18.30, CS Câmpina - Montana Pătârlagele (Buzău)
20 iunie, ora 11.00, Concordia Chiajna - CS Câmpina.

3700 vizualizari
1

Comentarii

Campurile marcate cu * sunt obligatorii
  • Luka Marian 13.06.2017 16:39 Hagianu cu munca...CSC ul cu laurii...bravooooo Mircicaaa!!!!

Sport

4945 vizualizari
09 dec. 2017 22:23

Copiii de la CSS Constantin Istrati Câmpina, de 13 ori pe podium, în două competiţii