CONTACT
https://medimfarm.ro/Home/Index
https://sanconfind.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://www.soceram.ro/

Înaintea Târgului Mierii, Albinuța Nina a mers prin școli și grădinițe

- Actualitate -

Înaintea Târgului Mierii, Albinuța Nina a mers prin școli și grădinițe

În săptămâna dinaintea Târgului Mierii, Albinuța Nina a mers prin școlile și grădinițele din Câmpina pentru a le oferi copiilor cutiuțe cu miere.

La fel ca și la edițiile anterioare, Albinuța Nina a mers zilele trecute prin unitățile de învățământ aducând cu ea miere, dar și... invitația pentru participarea la târg.
Le-a povestit copiilor despre minunata lume a albinelor și i-a chemat cu drag la Târgul Mierii, unde îi așteaptă multe surprize dulci și momente de neuitat.
Vă reamintim că ediția din acest an a Târgului Mierii va începe vineri, 14 februarie, deschiderea oficială fiind la ora 12.00, și se va încheia duminică, 16 februarie.
CâmpinaTV.ro este partener media al acestui eveniment.

Citește cele mai noi știri locale publicate pe CâmpinaTV.ro! Te invităm să devii membru al grupului nostru de Facebook - CâmpinaTV și grupului de Whatsapp (mesaj la 0733.388.425).
Fii parte a comunității CâmpinaTV.ro!


12 Feb 2025 11:26 760 vizualizari


Comentarii






754 vizualizari 06 Feb 2026 08:01 “Drumul surpat de la Câmpina va fi reabilitat până la Paști”, spune Virgiliu Nanu, președintele CJ Prahova

“Drumul surpat de la Câmpina va fi reabilitat până la Paști”, spune Virgiliu Nanu, președintele CJ Prahova

Președintele Consiliului Județean Prahova, Virgiliu Nanu, este optimist și ne-am dori ca acest optimism să fie molipsitor. Câmpina nu prea este obișnuită cu lucrări executate repede și care să mai fie și de calitate. Dar ne putem obișnui...

citeste mai mult
3926 vizualizari 05 Feb 2026 10:43 Două completuri de la Tribunalul Prahova își pasează dosarul în care Primăria Câmpina este dată în judecată de firmele care au construit sala de sport (nefuncțională) de la Școala Hasdeu

Două completuri de la Tribunalul Prahova își pasează dosarul în care Primăria Câmpina este dată în judecată de firmele care au construit sala de sport (nefuncțională) de la Școala Hasdeu

Sunt tot felul de situații în justiție care nu încetează să ne uimească și care duc, până la urmă, la prelungirea unui proces. Este și cazul unui dosar pe care două completuri de judecată de la Secția de Contencios Administrativ și Fiscal a Tribunalului Prahova și-l pasează reciproc, ajungându-se la ceea ce juridic se numește "conflict negativ de competență".

citeste mai mult
663 vizualizari 05 Feb 2026 10:07 Percheziții ale polițiștilor prahoveni într-un dosar de înșelăciune

Percheziții ale polițiștilor prahoveni într-un dosar de înșelăciune

Polițiștii prahoveni au pus în executare în această dimineață patru mandate de percheziție domiciliară pe raza orașului Răcari, județul Dâmbovița, într-un dosar penal ce are ca obiect săvârșirea infracțiunii de înșelăciune.

citeste mai mult
499 vizualizari 04 Feb 2026 20:50 Raportul Poliției Prahova pentru anul 2025. Sancțiuni de peste 1,12 milioane lei numai în domeniul criminalității economico-financiare

Raportul Poliției Prahova pentru anul 2025. Sancțiuni de peste 1,12 milioane lei numai în domeniul criminalității economico-financiare

Conducerea Inspectoratului Județean de Poliție Prahova a prezentat, în cadrul unei conferințe de presă, o sinteză a raportului instituției pentru anul 2025.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV