CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Gropile de pe Strada Orizontului

- Actualitate -

Primim de la cititori. Gropile de pe Strada Orizontului

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 o imagine surprinsă zilele trecute pe Strada Orizontului, din Câmpina, arteră care face parte din centura localitîții.

După cum se poate vedea din imagine, în această porțiune de drum este groapă lângă groapă, nu ai ce ocoli, mașinile suferă din toate încheieturile, iar șoferii își amintesc de... toți sfinții. Aceasta este realitatea acum... Tocmai din acest motiv, Strada Orizontului se află pe lista celor care vor fi reabilitate prin Programul ”Anghel Saligny” chiar în cursul acestui an.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


15 Mar 2024 18:29 1427 vizualizari


Comentarii






  • 16.03.2024 07:50 diss Cine să îl mai creadă pe primarul care nu are decăt un scop , acel ”pasaj subteran”? Ne mai amețea și cu sala , cu pistă de bob!!!, de pe la Satul de Vacanță. Toată Cămpina este o rușine de oraș, la fel ca majoritatea localităților din România. Nu cumva să nu mergeți la vot, așa zișii politicieni abia așteaptă să vă mai păcălească pentru încă 4 ani.
413 vizualizari 27 Nov 2025 20:55 Drumul Taberei și Soarelui, următoarele străzi pe care se vor începe lucrările de apă și canalizare în Câmpina

Drumul Taberei și Soarelui, următoarele străzi pe care se vor începe lucrările de apă și canalizare în Câmpina

În cadrul ședinței Consiliului Local Câmpina de joi seară, primarul Irina Nistor, răspunzând unei întrebări, a vorbit despre continuarea lucrărilor prin HidroPrahova în cadrul proiectului european privind înlocuirea și extinderea rețelei de apă și canalizare.

citeste mai mult
532 vizualizari 27 Nov 2025 11:06 Polițiștii prahoveni au confiscat 2,7 tone de articole pirotehnnice. Un bărbat a fost reținut

Polițiștii prahoveni au confiscat 2,7 tone de articole pirotehnnice. Un bărbat a fost reținut

Polițiștii din cadrul Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase al Inspectoratului Județean de Poliție Prahova au pus în executare, la data de 26 noiembrie, două mandate de percheziție domiciliară în comunele Bărcănești și Florești, la adresele unei persoane bănuite de comiterea infracțiunii de prepararea, producerea, experimentarea, deținerea, transmiterea sub orice formă, depozitarea, distrugerea, comercializarea, precum și foloisrea de articole pirotehnice din categoriile F2, F3, F4, T1, T2, P1, P2, efectuate fără drept, faptă prevăzută de Legea nr. 126/1995 privind regimul materiilor explozive.

citeste mai mult
472 vizualizari 27 Nov 2025 10:49 Percheziții DIICOT în Prahova, la firme care comercializează combustibili

Percheziții DIICOT în Prahova, la firme care comercializează combustibili

Procurorii DIICOT au descins în cursul dimineții de joi, 27 noiembrie, inclusiv în Prahova, în cadrul unui dosar în care sunt vizate firme care comercializează combustibili.

citeste mai mult
907 vizualizari 26 Nov 2025 22:23 Duminică, 30 noiembrie, ora 18.00, la Câmpina se aprind luminile de sărbători

Duminică, 30 noiembrie, ora 18.00, la Câmpina se aprind luminile de sărbători

În Parcul Regele Mihai I din centrul municipiului Câmpina va avea loc duminică, 30 noiembrie, de la ora 18.00, momentul mult așteptat al aprinderii iluminatului festiv de sărbători.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV