CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Din nou în parcarea de la Kaufland, din nou despre o parcare prin care se blochează accesul

- Actualitate -

Primim de la cititori. Din nou în parcarea de la Kaufland, din nou despre o parcare prin care se blochează accesul

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 această imagine, surprinsă sâmbătă dimineață, atunci când parcarea de la Kaufland este oricum foarte aglomerată.

După cum se poate vedea din imagine, conducătorul auto al unui microbuz - deci, șofer profesionist, de la care ar trebui să ai alte pretenții decât de la un... amator - a lăsat ditamai mașina fix pe una dintre benzile care asigură accesul în parcarea amintită dinspre Bulevardul Nicolae Bălcescu. Firesc, cei care doreau să iasă din parcare, nu puteau din cauza sa, s-au creat ambuteiaje, nervi, înjurături, totul din cauza acestui... individ.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


19 Nov 2023 20:10 4884 vizualizari


Comentarii






  • 21.11.2023 09:08 Tache Sef la Kaufland e un tinerel Costea posibil plantat iar când se strânge lațul plătește prostiile altora
  • 20.11.2023 17:50 Zaharia Uleianu In regula , se stie ca sunt destui nesimtiti carora nu le pasa cum si unde parcheaza. Intrebarea este, cine administrează si coordoneaza parcarea asta , cine sunt cei in măsură sa aplice sanctiuni acestora ? Cand si cum vor intelege cei care utilizează aceasts parcare ca masinile trebuiesc parcate cu fata catre interiorul spatiului de parcare in asa fel incat spatele autoturismului sa fie accesibil fara a mai trece cu carutul printre autoturisme , zgariindu-le , sau lovindu-le oglinzile ? Dar cata vreme nimeni nu vine sa atraga atentia si sa aplice sanctiuni , fiecare isi inchipuie ca detine o bucatica din parcare, lucru care-l îndreptățește sa faca ce si cum ”vrea muschii lui”... Hai România !!!
  • 20.11.2023 07:33 Florin T POLUTIA LOCALA DESFIINTATA..Nici paznici nu îi poți numi că sunt paraleli.Astia se semnează cu degetul în orașul cu intelectuali.Daca primarul e unu care a absolvit Mec 2....Intelectualii nu își întrețin familia pe minim pe economie,asta să știe patronii din Campina,să închidă taraba.Cat despre coteț din imagine,nu e de la Eliro,tari în clanța,ce e la gura lor la adresa cetățenilor.
  • 19.11.2023 21:14 cristian adrian ALOOO, POLITIA LOCALA, TREZIREA!!!
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
393 vizualizari 25 Jun 2026 10:41 La Valea Doftanei, ursoaica și cei trei pui au venit din nou printre case

La Valea Doftanei, ursoaica și cei trei pui au venit din nou printre case

După ce am publicat materialul prcedent în care semnalam prezența la Valea Doftanei a unei ursoaice și a celor trei pui ai ei, au fost unii care au pus sub semnul îndoielii veridicitatea imaginilor.

citeste mai mult
1478 vizualizari 25 Jun 2026 00:11 O ursoaică și cei trei pui ai ei au băgat spaima în locuitorii din Valea Doftanei

O ursoaică și cei trei pui ai ei au băgat spaima în locuitorii din Valea Doftanei

În mai multe zone din comuna Valea Doftanei, oamenii au raportat apariția unor urși, chiar a unei ursoaice cu pui.

citeste mai mult
1258 vizualizari 24 Jun 2026 22:07 Accident la Poiana Câmpina. O tânără a ajuns la spital

Accident la Poiana Câmpina. O tânără a ajuns la spital

Polițiștii rutieri din Câmpina au fost sesizați, la data de 24 iunie 2026, cu privire la producerea unui accident rutier pe Drumul Județean 100E (strada Proviței), în localitatea Poiana Câmpina spre Provița de Jos.

citeste mai mult
1329 vizualizari 24 Jun 2026 21:14 16 clădiri și terenuri din Câmpina sunt supraimpozitate din cauza mizeriei și degradării

16 clădiri și terenuri din Câmpina sunt supraimpozitate din cauza mizeriei și degradării

Consiliul Local Câmpina a început de mai mulți ani să aprobe hotărâri de supraimpozitare a unor imobile - clădiri și terenuri, care sunt foarte degradate, sunt pline de mizerie și au un aspect dezolant.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV