CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Accident pe Strada Republicii, din Câmpina. Un pieton a fost lovit de o mașină

- Actualitate -

Accident pe Strada Republicii, din Câmpina. Un pieton a fost lovit de o mașină

UPDATE - Victima accidentului este o femeie de 68 ani, care a fost transportată la spital. Conducătorul autoturismului care a produs accidentul este un bărbat de 32 ani. Atât șoferul, cât și victima au fost testați cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.
În cursul serii de joi, 29 septembrie, în apropierea orei 20, pe Strada Republicii, din Câmpina, a avut loc un accident rutier.

Potrivit primelor informații furnizate de purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Județean de Poliție Prahova, un autoturism a surprins și a accidentat un pieton în timp ce se afla în traversarea părții carosabile. Se circulă dirijat. 
Vom reveni cu detalii.

(Foto cu caracter ilustrativ)


29 Sep 2022 20:01 3749 vizualizari


Comentarii






2639 vizualizari 16 Sep 2025 20:20 Unul dintre șefii Poliției Locale Câmpina i-a smuls telefonul din mână unui cetățean care filma în sediul instituției

Unul dintre șefii Poliției Locale Câmpina i-a smuls telefonul din mână unui cetățean care filma în sediul instituției

În urmă cu ceva timp, chiar în sediul Poliției Locale Câmpina a avut loc un incident care cu siguranță putea și trebuia fi evitat.

citeste mai mult
1344 vizualizari 16 Sep 2025 11:52 Ziua în amiaza mare, în Câmpina, un bărbat a fost depistat la volan cu o alcoolemie de 1,55mg/l alcool pur în aerul expirat

Ziua în amiaza mare, în Câmpina, un bărbat a fost depistat la volan cu o alcoolemie de 1,55mg/l alcool pur în aerul expirat

În cursul zilei de luni, 15 septembrie, la ora 16.00, polițiștii câmpineni au oprit pentru control un autoturism pe Strada B.P. Hasdeu din municipiu.

citeste mai mult
1676 vizualizari 15 Sep 2025 21:45 Locuitorii de la Căminul Petrol solicită administrației locale desființarea gardului

Locuitorii de la Căminul Petrol solicită administrației locale desființarea gardului

În numele mai multor locuitori din blocul de garsoniere de la Căminul Petrol, un cititor CâmpinaTV.ro transmite prin intermediul nostru o solicitare către administrația locală.

citeste mai mult
1381 vizualizari 15 Sep 2025 18:11 Un câmpinean a fost depistat fără permis și... băut la volanul unui autoturism

Un câmpinean a fost depistat fără permis și... băut la volanul unui autoturism

În cursul zilei de duminică, 14 septembrie 2025, polițiștii au oprit pentru control un autoturism condus de un câmpinean în vârstă de 38 ani.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV