CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

De la cititori. Parcarea.... eterna poveste a lipsei de bun simț

- Actualitate -

De la cititori. Parcarea.... eterna poveste a lipsei de bun simț

Vineri seară, după lăsarea întunericului, în parcarea din fața magazinului Lidl. Așa a găsit de cuviință cineva să parcheze...

Modul de a parca al conducătorului acestui autoturism nu încalcă numai regulile de circulație, ci și pe cele de logică și bun simț. Imaginea a fost surprinsă de un câmpinean care a postat-o pe Facebook. Vă reamintim că, dacă sunteți martorul unui eveniment sau surprindeți un instantaneu care credeți că poate deveni o știre, vă invităm să ne trimiteți fotografia / fotografiile sau imaginile video pe whatsapp la numărul 0733.388.425.


18 Sep 2021 11:04 3018 vizualizari


Comentarii






255 vizualizari 24 Jul 2026 10:30 Colectare selectivă, naturală sau doar... nesimțire?

Colectare selectivă, naturală sau doar... nesimțire?

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis o fotografie, surprinsă în această dimineață în cartierul Turnătoriei, undeva între blocurile din acest cartier.

citeste mai mult
726 vizualizari 23 Jul 2026 21:38 A mai trecut o zi. Autoritățile din Telega nu se sinchisesc că zeci de oameni sunt în continuare izolați!

A mai trecut o zi. Autoritățile din Telega nu se sinchisesc că zeci de oameni sunt în continuare izolați!

Zeci de oameni din Telega sunt în continuare izolați, după ce apele pârâului Mislea, care traversează satul Telega Vale, au făcut impracticabilă singura cale de acces spre acele gospodării.

citeste mai mult
2679 vizualizari 23 Jul 2026 21:14 La Câmpina, vineri, 24 iulie, între orele 6.00 și 10.00 va fi închisă Strada Podului

La Câmpina, vineri, 24 iulie, între orele 6.00 și 10.00 va fi închisă Strada Podului

Primăria Municipiului Câmpina a transmis următorul comunicat de presă:

citeste mai mult
4102 vizualizari 23 Jul 2026 12:15 Blocurile sociale din Câmpina, la care fosta administrație locală a împărțit apartamentele încă din iulie 2024, sunt gata abia acum, în iulie 2026

Blocurile sociale din Câmpina, la care fosta administrație locală a împărțit apartamentele încă din iulie 2024, sunt gata abia acum, în iulie 2026

Cele trei blocuri sociale din Câmpina, două pe Strada Petrolistului și unul pe Strada Năsăud, sunt finalizate și urmează ca zilele acestea să fie semnat procesul verbal de recepție.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV