CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Mizerie de nedescris în zona coșurilor de cumpărături de la Kaufland

- Actualitate -

Primim de la cititori. Mizerie de nedescris în zona coșurilor de cumpărături de la Kaufland

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 câteva imagini surprinse duminică seară, în jurul orei 20.30, în zona coșurilor de cumpărături de la Kaufland, din Câmpina.

După cum se poate vedea din imagini, este o mizerie de nedescris... Comentariul autorului fotografiilor sună astfel: ”Oare ce vor spune cei care sunt în tranzit prin Câmpina despre oraș și câmpineni? Pentru că, da, aici este vorba despre lipsa de civilizație a celor care merg la cumpărături...”
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


12 Aug 2024 08:45 1131 vizualizari


Comentarii






  • 14.08.2024 13:21 Alex D. De vina este sistemul de invatamant, in mestastaze de multi ani. E simplu, din pacate, daca la scoala valorile promovate sunt manelismul si automatismul si cei de la ministerul educatiei sunt niste vitei incaltati, ce asteptari sa avem de la nea Sandu din Comarnic care isi ia arunca inghetata pe jos si care parcheaza pe trecerea de pietoni? Si ce legatura are doamna Nistor cu faptul ca unii sunt nesimtiti si fara de cei 7 ani?
  • 14.08.2024 12:11 Rammstein Au venit cocalarii tatuații să distrugă orașul...
  • 14.08.2024 10:25 Cetatean Daca Primaria lai Tiseanu si acolitii le-a amenajat parcare(Toate supermarket-urile din lume isi amenajeaza parcari pe cheltuiala lor), AR TREBUI SA LE FACA SI CURATENIE IN JURUL MAGAZINULUI? NOI CEREM NOULUI PRIMAR DESFIINTAREA BARIERELOR IN PARCAREA CARREFOUR CU PLATA CHIRIEI PENTRU ACEL SPATIU DE CAREFOUR! D-na Primar, astept raspuns pe acest e-mail! Ca doar v-am votat!
  • 13.08.2024 06:15 Cătă Este lipsa de profesionalism a comerciantului. Cânda ai musafiri nu îi pui să măture înainte de plecare, mai ales că platesc o grămadă de bani. Acolo unde este trafic intens este imposibil să nu cadă o hârtie sau un ambaj la 1 din 10 clienți. Nepăsarea și zgârcenia Kauflad este evidentă. Același lucru și la containerele de reciclare. Nu sunt clienții vinovați că trebuie să aducă sticlele murdare (dacă le speli se desprind etichetele și nu mai pot fi reciclate). În stilul ăsta o să maturăm prin magazine și o să fim certați de formatorii de opine că nu ne descurcăm prea bine.
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
1116 vizualizari 03 Dec 2025 16:14 Apă îmbuteliată la Colegiul “Grigorescu” Câmpina, pentru cei care ies de la serviciu după ora 16.00

Apă îmbuteliată la Colegiul “Grigorescu” Câmpina, pentru cei care ies de la serviciu după ora 16.00

Centrul de distribuire a apei potabile îmbuteliate, de la Colegiul Național "Nicolae Grigorescu" din Câmpina, va funcționa până la ora 20.00.

citeste mai mult
1795 vizualizari 03 Dec 2025 16:03 ESZ anunță că a început umplerea conductei de aducțiune apă potabilă Fir 1 Voila - N.H. Movila Vulpii

ESZ anunță că a început umplerea conductei de aducțiune apă potabilă Fir 1 Voila - N.H. Movila Vulpii

Exploatare Sistem Zonal Prahova anunță începerea amorsării conductei de aducțiune apă potabilă Fir 1 Voila - N.H. Movila Vulpii.

citeste mai mult
1193 vizualizari 03 Dec 2025 15:39 Atenție! Se interzice consumul apei din containere și bazine! Apa va fi folosită doar în scopuri menajere

Atenție! Se interzice consumul apei din containere și bazine! Apa va fi folosită doar în scopuri menajere

De astăzi, 3 decembrie 2025, distribuirea apei prin rezervoarele mobile este doar pentru uz menajer, ca urmare a intensificării operațiunilor de aprovizionare a populației.

citeste mai mult
3631 vizualizari 03 Dec 2025 13:17 70 de toalete ecologice vor fi amplasate în Câmpina. Vor fi vidanjate zilnic de HidroPrahova și spălate de Floricon

70 de toalete ecologice vor fi amplasate în Câmpina. Vor fi vidanjate zilnic de HidroPrahova și spălate de Floricon

Sunt șapte baterii a câte zece toalete ecologice fiecare. Acestea vor fi puse la dispoziția populației în această perioadă de criză, de către HidroPrahova, care le va vidanja zilnic. Tot zilnic vor fi spălate de Floricon Salub, operatorul de salubritate.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV