CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Opt prisme publicitare au fost amplasate în centrul Câmpinei pentru afișajul stradal

- Actualitate -

Opt prisme publicitare au fost amplasate în centrul Câmpinei pentru afișajul stradal

Primăria Câmpina a achiziționat și montat, în mai multe zone din centrul localității, prisme publicitare pentru afișajul stradal, înlocuind astfel vechile totemuri publicitare, al căror aspect lăsa mult de dorit. 

Noile prisme au fost achiziționate în urma unei selecții de oferte de la societatea Sign Art SRL Câmpina și au costat 16.800 lei (fără TVA). Sunt prinse în beton și sunt dotate cu leduri pentru a fi iluminate pe timpul nopții.


14 Sep 2018 09:48 3674 vizualizari


Comentarii






  • 15.09.2018 13:48 Nini ĂȘTIA De la primărie nu se mai fac bine! Comuna Câmpina.
  • 14.09.2018 19:02 Ciprian Amplasare proasta, nu se integrează în peisajul orașului, etc. Locuiesc de 5 ani în Polonia, iar Campina nu se ridica nici la nivel de comuna cum este administrata
  • 14.09.2018 11:19 Tudor vai ce urâte sunt
163 vizualizari 23 Apr 2026 20:43 Scandalul microbuzelor școlare (II). Cinci firme, aceeași schemă. Diferențe mari de preț între achiziții similare. Cazuri în care un microbuz 8+1, mai scump decât unul 16+1

Scandalul microbuzelor școlare (II). Cinci firme, aceeași schemă. Diferențe mari de preț între achiziții similare. Cazuri în care un microbuz 8+1, mai scump decât unul 16+1

În primul episod al acestui serial v-am prezentat cazul Aveuro Internațional Câmpina, societate care a încheiat 40 de contracte în valoare de peste 140 milioane euro cu 28 consilii județene pentru furnizarea de microbuze electrice școlare. În acest episod vă prezentăm celelalte firme care au furnizat microbuze pentru care consiliile județene au plătit cu mult peste prețul pieței.

citeste mai mult
528 vizualizari 22 Apr 2026 22:03 Dezinsecție la ”Fântâna cu Cireși” luni, 27 aprilie

Dezinsecție la ”Fântâna cu Cireși” luni, 27 aprilie

La solicitarea Primăriei Municipiului Câmpina, prestatorul de lucrări de dezinsecție, dezinfecție și deratizare, firma Floricon Salub, va executa lucrări de dezinsecție în zona de agrement ”Fântâna cu Cireși”.

citeste mai mult
4033 vizualizari 22 Apr 2026 17:08 Atenție! Se întrerupe furnizarea apei în mai multe zone din Câmpina, în noaptea de miercuri spre joi

Atenție! Se întrerupe furnizarea apei în mai multe zone din Câmpina, în noaptea de miercuri spre joi

HidroPrahova anunță sistarea furnizării apei potabile din această seară (miercuri, 22 aprilie), ora 22.00, până joi dimineață, ora 4.00.

citeste mai mult
836 vizualizari 22 Apr 2026 11:39 Firma care construiește Centura Comarnicului, în vizorul DNA. Contractul a fost semnat în mandatul lui Iulian Dumitrescu

Firma care construiește Centura Comarnicului, în vizorul DNA. Contractul a fost semnat în mandatul lui Iulian Dumitrescu

Percheziții ale procurorilor DNA, în această dimineață. la Consiliul Județean Bistrița-Năsăud și la mai multe firme din acest județ, care au contracte din bani publici. Una dintre firmele vizate este Frasinul SRL, care-i aparține omului de afaceri Traian Larionesi. Este compania care construiește Centura Comarnicului, o investiție de aproape 48 milioane euro.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV