CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Accident la Breaza. Un bărbat de 45 de ani a fost lovit de o mașină condusă de un șofer băut

- Actualitate -

Accident la Breaza. Un bărbat de 45 de ani a fost lovit de o mașină condusă de un șofer băut

Un nou accident rutier s-a produs luni după-amiază, în jurul orei 16.30, la Breaza, în cartierul Gura Beliei. Un bărbat în vârstă de 45 de ani a fost lovit de o mașină, fiind accidentat destul de grav. I s-au acordat primele îngrijiri la fața locului, după care a fost transportat la spital.

În urma primelor verificări ale Poliției s-a constatat că șoferul autoturismului care a produs acest accident rutier avea o alcoolemie de 0,44 mg/l alcool pur în aerul expirat, urmând a i se întocmi dosar penal, după cum informează purtătorul de cuvânt al IJP Prahova. Încadrarea penală a acestuia se va face în funcție de cât de grav este rănit și de câte zile de spitalizare va avea nevoie bărbatul de 45 de ani, care mergea regulamentar, pe marginea drumului, în momentul în care a fost lovit de mașină. Vom reveni.


17 Dec 2018 16:57 5362 vizualizari


Comentarii






Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
171 vizualizari 05 Jun 2026 09:08 La Câmpina, presiunea apei va fi mai scăzută

La Câmpina, presiunea apei va fi mai scăzută

HidroPrahova a anunțat că în cursul zilei de vineri, 5 iunie, presiunea apei la Câmpina va fi mai scăzută.

citeste mai mult
565 vizualizari 04 Jun 2026 20:14 Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. ”În ultimii șase ani au fost zece licitații pentru ștrand. Am transmis o informare Consiliului Local...”

Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. ”În ultimii șase ani au fost zece licitații pentru ștrand. Am transmis o informare Consiliului Local...”

Demersul nostru de a găzdui astfel de audiențe are succes, dacă avem în vedere numărul mare de întrebări pe care le-ați adresat prin intermediul nostru primarului municipiului Câmpina, Irina Nistor.

citeste mai mult
841 vizualizari 04 Jun 2026 18:38 Fostul sediu administrativ al Turnătoriei Câmpina - degradare, geamuri sparte, un loc părăsit de oameni și invadat de porumbei

Fostul sediu administrativ al Turnătoriei Câmpina - degradare, geamuri sparte, un loc părăsit de oameni și invadat de porumbei

Din toata Turnătoria Câmpina, acum a mai rămas doar sediul administrativ. Imaginea este dezolantă - pereți negri, geamuri sparte, un loc invadat de porumbei. Atât a mai rămas din una dintre mândriile industriale ale Câmpinei...

citeste mai mult
356 vizualizari 04 Jun 2026 15:05 După trei ani, Electrica a schimbat un stâlp crăpat pe Strada Toma Ionescu

După trei ani, Electrica a schimbat un stâlp crăpat pe Strada Toma Ionescu

Sunt aproape trei ani de când am semnalat existența unui stâlp din beton crăpat, dar nu crăpat doar puțin, ci cât să poți băga o țigară în acea crăpătură.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV