CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Grădinile suspendate de la... Căminul Petrol

- Actualitate -

Primim de la cititori. Grădinile suspendate de la... Căminul Petrol

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.38.425 o imagine surprinsă în cursul zilei de joi, 25 iulie, în incinta Căminului Petrol de pe Bulevardul Nicolae Bălcescu.

Probabil că toți câmpinenii știu că s-a discutat în mai multe rânduri despre posibilitatea reorientării Câmpinei asupra turismului ca sursă de venituri. Ei bine, un potențial viitor obiectiv turistic ar putea fi... Grădinile suspendate de la Căminul Petrol.
Probabil că dacă se erbicidau și clădirile, nu mai ajungeam în această situație. Oricum, anul viitor, dacă mai cresc copăceii există riscul să plece cu perete cu tot...
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


25 Jul 2024 19:27 2818 vizualizari


Comentarii






  • 25.01.2025 20:07 Bogdan Se răsucesc Voiculescu și Mărășoiu în mormânt când vad cum arata atelierele în care I au învățat pe copii meserie.Atelierele metalurgice ale Uzinei Poiana.Inspectoratul scolar PH luați masuri !
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
274 vizualizari 29 Jul 2026 11:07 Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. Parcul de pe Strada Oituz va fi redeschis publicului

Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. Parcul de pe Strada Oituz va fi redeschis publicului

Demersul nostru de a găzdui astfel de audiențe se bucură de interes, dacă avem în vedere numărul mare de întrebări pe care le-ați adresat prin intermediul nostru primarului municipiului Câmpina, Irina Nistor.

citeste mai mult
577 vizualizari 28 Jul 2026 18:45 Urmările viiturii de pe Valea Proviței

Urmările viiturii de pe Valea Proviței

Apele s-au retras după ce au făcut ravagii zilele trecute, în condițiile în care județul Prahova a fost inclusiv sub cod roșu hidrologic.

citeste mai mult
799 vizualizari 28 Jul 2026 16:07 Avaria la rețeaua de apă a fost remediată. Furnizarea apei a fost reluată în Câmpina

Avaria la rețeaua de apă a fost remediată. Furnizarea apei a fost reluată în Câmpina

După multe ore de intervenție la avaria de pe Strada Orizontului, lucrurile s-au remediat și furnizarea apei a fost reluată în Câmpina.

citeste mai mult
2540 vizualizari 28 Jul 2026 10:35 O avarie pe Strada Orizontului a dus la oprirea apei în aproape toată Câmpina

O avarie pe Strada Orizontului a dus la oprirea apei în aproape toată Câmpina

HidroPrahova a oprit Stația de pompare Doftana, care alimentează cea mai mare parte a municipiului Câmpina, pentru a putea interveni la o avarie apărută pe Strada Orizontului.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV