CONTACT
https://sanconfind.ro/
http://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Poliția în alertă! O fată de 15 ani din Provița de Jos a dispărut

- Actualitate -

Poliția în alertă! O fată de 15 ani din Provița de Jos a dispărut

UPDATE - Copila a fost găsită pe raza municipiului Câmpina și nu a fost victima niciunei infracțiuni.
În cursul zilei de miercuri, 25 septembrie, Poliția Provița de Jos a fost sesizată de către o femeie de dispariția unei fete de 15 ani - Diana Georgiana Căloiu.

Aceasta a plecat de la domiciliu la data de 24 septembrie 2024 și nu a revenit până la momentul sesizării. 
Semnalmente: înălțime 1,55m, 58kg, păr șaten, lung, ochi căprui, ten deschis, fără alte semne particulare. 
La momentul plecării voluntare, minora purta pantaloni și bluză de culoare închisă și pantofi sport, alb cu roz. 


25 Sep 2024 16:18 4147 vizualizari


Comentarii






336 vizualizari 13 Jun 2025 21:56 Doi prahoveni, cercetați pentru trafic de droguri de mare risc

Doi prahoveni, cercetați pentru trafic de droguri de mare risc

Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate Ploiești, împreună cu procurorii D.I.I.C.O.T. – Serviciul Teritorial Ploiești, au documentat activitatea infracțională a două persoane, de 32 și 27 ani, cercetate pentru trafic de droguri de risc, trafic de droguri de mare risc și efectuarea, fără drept, de operațiuni cu produse, știind că acestea sunt susceptibile de a avea efecte psihoactive.

citeste mai mult
2237 vizualizari 11 Jun 2025 07:41 Cinci oferte depuse la Primăria Câmpina pentru furnizarea autobuzelor electrice și stațiilor de încărcare aferente

Cinci oferte depuse la Primăria Câmpina pentru furnizarea autobuzelor electrice și stațiilor de încărcare aferente

Procedura de achiziție publică pentru opt autobuze electrice și un microbuz este în derulare. Zilele trecute s-a încheiat perioada de depunere a ofertelor, urmează evaluarea tehnică și evaluarea financiară.

citeste mai mult
1673 vizualizari 09 Jun 2025 21:36 Telega, localitatea cea mai afectată de ploile torențiale. A fost sub cod roșu

Telega, localitatea cea mai afectată de ploile torențiale. A fost sub cod roșu

Patru localități din Prahova au fost, luni după-amiază, sub incidența codului roșu de vreme severă: averse torențiale de peste 40 l/mp, frecvente descărcări electrice, vijelie, grindină.

citeste mai mult
1066 vizualizari 07 Jun 2025 10:29 După 18 ani de la înființare, Școala Centrală Câmpina a obținut autorizația de securitate la incendiu

După 18 ani de la înființare, Școala Centrală Câmpina a obținut autorizația de securitate la incendiu

Ani la rând, Școala Gimnazială Centrală a fost singura unitate de învățământ din Câmpina fără autorizație de securitate la incendiu. Acum, problema s-a rezolvat!

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV