CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://www.hidroprahova.ro/
http://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Liga A Prahova, etapa a 17-a. Avancronici

- Sport -

Liga A Prahova, etapa a 17-a. Avancronici

UPDATE - AJF Prahova a decis astăzi, 12 martie, suspendarea până la 31 martie a tuturor jocurilor, ca urmare a măsurilor privind prevenirea răspândirii coronavirusului.
La finalul acestei săptămâni este programată etapa a 17-a, a doua a returului Ligii A Prahova la fotbal. Jocurile se vor desfășura fără spectatori, cu excepția situațiilor în care se efectuează o analiză de risc privind organizarea jocului. Iată programul, cu scurte avancronici, la care joi seară vom adăuga delegările arbitrilor și observatorilor:

sâmbătă, 14 martie, ora 11.00
Cornu: CS Cornu - Tricolorul Breaza
Locurile ocupate în clasament: CS Cornu - locul 7, Tricolorul Breaza - locul 2.
În tur: Tricolorul Breaza - CS Cornu 2-0.
Etapa precedentă: Petrolul 95 Ploiești - CS Cornu 1-0; Tricolorul Breaza - Petrolistul Boldești 1-0.

Boldești: Petrolistul Boldești - Unirea Urlați
Locurile ocupate în clasament: Petrolistul Boldești - locul 3, Unirea Urlați - locul 10.
În tur: Unirea Urlați - Petrolistul Boldești 1-1.
Etapa precedentă: Tricolorul Breaza - Petrolistul Boldești 1-0; Unirea Urlați - FC Bănești 2-3.

sâmbătă, 14 martie, ora 15.00
Negoiești: CS Brazi Negoiești - Teleajen Văleni
Locurile ocupate în clasament: CS Brazi Negoiești - locul 9, Teleajen Văleni - locul 6.
În tur: Teleajen Văleni - CS Brazi Negoiești 2-0.
Etapa precedentă: Avântul Măneciu - CS Brazi Negoiești 1-2; Teleajen Văleni - Petrolul Băicoi 3-1.

Băicoi: Petrolul Băicoi - CS Păulești
Locurile ocupate în clasament: Petrolul Băicoi - locul 13, CS Păulești - locul 8.
În tur: CS Păulești - Petrolul Băicoi 1-0.
Etapa precedentă: Teleajen Văleni - Petrolul Băicoi 3-1; CS Păulești - AFC Brebu 4-0.

Brebu: AFC Brebu - Petrolul 95 Ploiești
Locurile ocupate în clasament: AFC Brebu - locul 11, Petrolul 95 Ploiești - locul 5.
În tur: Petrolul 95 Ploiești - AFC Brebu 1-2.
Etapa precedentă: CS Păulești - AFC Brebu 4-0; Petrolul 95 Ploiești - CS Cornu 1-0.

Bănești: FC Bănești - Tinerețea Izvoarele
Locurile ocupate în clasament: FC Bănești - locul 4, Tinerețea Izvoarele - locul 16.
În tur: Tinerețea Izvoarele - FC Bănești 1-3.
Etapa precedentă:Uniea Urlați - FC Bănești 2-3; Tinerețea Izvoarele - AS Strejnic 0-1.

duminică, 15 martie, ora 11.00
Strejnic: AS Strejnic - CSO Plopeni
Locurile ocupate în clasament: AS Strejnic - locul 15, CSO Plopeni - locul 1.
În tur: CSO Plopeni - AS Strejnic 5-0.
Etapa precedentă: Tinerețea Izvoarele - AS Strejnic 0-1; CSO Plopeni - CS Mănești Coada Izvorului 6-1.

Coada Izvorului: CS Mănești Coada Izvorului - Avântul Măneciu
Locurile ocupate în clasament: CS Mănești Coada Izvorului - locul 14, Avântul Măneciu - locul 12.
În tur: Avântul Măneciu - CS Mănești Coada Izvorului 2-1.
Etapa precedentă: CSO Plopeni - CS Mănești CVoada Izvorului 6-1; Avântul Măneciu - CS Brazi Negoiești 1-2.


11 Mar 2020 22:44 4027 vizualizari


Comentarii






Vremea
http://www.taxexpertav.ro/index.html
https://elstargroup.ro/
http://floricon.ro/
http://www.spitalcampina.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
264 vizualizari 13 Jun 2024 18:19 CS Câmpina a încheiat cu o remiză faza grupelor a turneului final al junioarelor IV de la Brașov

CS Câmpina a încheiat cu o remiză faza grupelor a turneului final al junioarelor IV de la Brașov

Echipa feminină de juniori IV a CS Câmpina participă la Turneul final al Campionatului Național, care are loc la Brașov.

citeste mai mult
625 vizualizari 12 Jun 2024 18:28 Handbal. Turneul final, feminin, juniori IV. CS Câmpina a pierdut primele două meciuri

Handbal. Turneul final, feminin, juniori IV. CS Câmpina a pierdut primele două meciuri

Miercuri, 12 iunie, la Brașov a început Turneul final al Campionatului Național de Handbal Feminin juniori IV, la care din Grupa C face parte și CS Câmpina, echipă antrenată de Daniel Vasile și Denisa Toma.

citeste mai mult
426 vizualizari 10 Jun 2024 23:12 S-a stabilit programul fetelor de la CS Câmpina la Turneul final al junioarelor IV de la Brașov

S-a stabilit programul fetelor de la CS Câmpina la Turneul final al junioarelor IV de la Brașov

Echipa de juniori IV a CS Câmpina, antrenori Daniel Vasile și Denisa Toma, s-a calificat la Turneul final de la Brașov, care va începe miercuri, 12 iunie.

citeste mai mult
724 vizualizari 09 Jun 2024 18:28 Gabriel Văcărescu, al treilea ”argint” câmpinean la Campionatul Național Școlar de Atletism

Gabriel Văcărescu, al treilea ”argint” câmpinean la Campionatul Național Școlar de Atletism

Sportivul antrenoarei Mihaela Marin, Gabriel Văcărescu, a reușit în proba de săritura în lungime un foarte valoros loc 2, cu 6,62m, la numai patru centimetri de titlul național.

citeste mai mult
https://dentfamily.ro/
https://cleopatra-esthetics.ro/
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2024 Câmpina TV