Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 o serie de imagini surprinse zilele trecute pe una dintre coastele dealului Muscel.
Este vorba de zona situată de-o parte și cealaltă a potecii care urcă pe deal de vis-a-vis de Restaurantul Oscar și ajunge spre zona situată între fostul ”Sat de vacanță” și unitatea militară din apropierea vârfului Muscel. Pare că cineva a ”sortat” în natură mai ales haine vechi, uzate, în câteva situații totul părând a fi ”aranjat” de cineva cu un simț al umorului cel puțin dubios.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.

Mai mulți câmpineni, clienți ai acestei companii de telefonie mobilă, au primit din partea Vodafone următorul mesaj:

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis câteva imagini și o situație nesatisfăcătoare pentru locuitorii din zonă.

Demersul nostru de a găzdui astfel de audiențe are succes, dacă avem în vedere numărul mare de întrebări pe care le-ați adresat prin intermediul nostru primarului municipiului Câmpina, Irina Nistor.

Răspunsul pare a fi „da”, având în vedere că se împlinesc patru săptămâni de când groapa din imagine a fost săpată, înconjurată, semnalizată corespunzător și.. de atunci nu a mai trecut nimeni pe Strada Tudor Vladimirescu.