Societatea VOIPAN SIL CÂMPINA angajează GESTIONAR

Anunțuri (Categoria articolului)

Societatea VOIPAN SIL, cu sediul în Câmpina, strada Dimitrie Bolintineanu, nr. 31A, angajează GESTIONAR.

Cerințe:
- studii medii
- experiență într-o funcție similară minim 2 ani
- cunoștințe contabilitate primară
- persoană organizată, responsabilă pentru acțiunile sale
- bun comunicator
- sociabilitate, flexibilitate, punctualitate, atenție distributivă
- capacitate de organizare

Responsabilități:
- Întocmirea documentelor de evidență a recepțiilor și livrărilor cantitative/ calitativea de marfă în/din gestiune
- Asigurarea evidenței stocurilor de produse
- Avizarea documentelor care confirmă efectuarea recepțiilor și livrărilor de marfă în și din gestiune
- Organizarea manipulării mărfurilor prin indicarea sortimentului de marfă, cantitatea și destinația acestora personalului manipulant
- Pregatirea mărfurilor pentru transport
Se oferă: salariu atractiv, tichete de masă

Pentru mai multe informații, persoanele interesate pot suna la numărul de telefon 0748.035.330.

4385 vizualizari

Comentarii

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Anunțuri

25 vizualizari
19 apr. 2024 17:22

HIDRO PRAHOVA SA - Buletin informativ privind calitatea apei în Prahova, emis în data de 19 aprilie 2024

Societatea HIDRO PRAHOVA SA informează abonații și autoritățile locale din aria de operare că apa distribuită se încadrează în parametrii de potabilitate, conform cerințelor Ordonanței nr. 7 din 18 ianuarie 2023 emisă de Guvernul României, cu modificările și completările ulterioare.

953 vizualizari
16 apr. 2024 11:08

Anunț public. Asociațiile și fundațiile din Câmpina pot depune cereri pentru obținerea de finanțare în baza Legii 350/2005

1 comentarii

Informații generale privind autoritatea contractantă: Municipiul Câmpina, cu sediul în Bd. Culturii, nr. 18, Câmpina, județul Prahova, tel. 0244/ 337454, fax 0244/371458, e-mail: web@primariacampina.ro, cod fiscal 2843272.

Alte stiri recente

278 vizualizari
19 apr. 2024 22:01

BEJ Prahova a respins contestația PSD privind numirea reprezentanților PNL în birourile electorale locale, inclusiv la Câmpina

În ziua desemnării reprezentanților partidelor politice în birourile electorale din fiecare localitate, PSD a depus o contestație. Contestația, formulată la nivelul fiecărei localități din Prahova, cu excepția comunei Izvoarele, dar având aceeași temă, a fost analizată la nivelul Biroului Electoral Județean Prahova și ulterior respinsă.

416 vizualizari
19 apr. 2024 21:02

Biroul Electoral Câmpina a fost completat cu reprezentanții partidelor

În cursul zilei de vineri, 19 aprilie, conform calendarului electoral, a fost realizată completarea Biroului Electoral de Circumscripție Câmpina cu reprezentanții formațiunilor politice.