CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Avarie la o conductă de apă pe Bulevardul Nicolae Bălcescu

- Actualitate -

Primim de la cititori. Avarie la o conductă de apă pe Bulevardul Nicolae Bălcescu

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis câteva imagini surprinse în seara de luni pe Bulevardul Nicolae Bălcescu, în zona blocurilor dintre Lidl și stadion.

După cum se poate observa din imagini, sunt cel puțin două locuri din care apa iese efectiv din pământ, cel mai probabil în urma unei avarii a conductei de alimentare cu apă.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


24 Jun 2024 23:42 2371 vizualizari


Comentarii






  • 25.06.2024 08:35 cristian adrian a curs toata ziua duminica si luni dar hidroprahova nu face nimic in zile libere orice s-ar intampla!!!???
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
748 vizualizari 21 Aug 2026 23:11 Se surpă trotuarul pe Strada Ecaterina Teodoroiu din Câmpina

Se surpă trotuarul pe Strada Ecaterina Teodoroiu din Câmpina

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a semnalat că pe Strada Ecaterina Teodoriou a apărut o surpare într-un trotuar.

citeste mai mult
2396 vizualizari 21 Aug 2026 21:21 Accident spectaculos în apropierea intrării la Spitalul Municipal Câmpina

Accident spectaculos în apropierea intrării la Spitalul Municipal Câmpina

În cursul după-amiezii de vineri, la intrarea pe Strada Sg. Maj. Erou Grigore Nicolae din Câmpina, la mică distanță de intrarea la Spitalul Municipal, a avut loc un accident rutier.

citeste mai mult
1397 vizualizari 21 Aug 2026 11:48 Spitalul Sanconfind renunță la maternitate! Principala cauză este scăderea dramatică a numărului de nașteri

Spitalul Sanconfind renunță la maternitate! Principala cauză este scăderea dramatică a numărului de nașteri

„Dacă acum câţiva ani, chiar în perioada pande­miei, aveam 35-40 de naşteri pe lună şi tot era nerentabil, anul trecut a fost o medie lunară de 11 naşteri, iar acum am ajuns la o medie de cinci-șapte naşteri pe lună, dar personalul trebuie să fie acelaşi”, a explicat Ioan Simion, fondatorul Centrului Medical Sanconfind renunțarea la secția de maternitate, citat de zf.ro.

citeste mai mult
1297 vizualizari 21 Aug 2026 09:55 Accident pe DN1. Un TIR s-a răsturnat și a acroșat un autoturism

Accident pe DN1. Un TIR s-a răsturnat și a acroșat un autoturism

În această dimineață, pe DN1 a avut loc un accident de circulație, la km 67+650, pe sensul Ploiești - Câmpina.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV