CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Poliția este în alertă! Un copil de 12 ani a dispărut de la un centru rezidențial din Brebu

- Actualitate -

Poliția este în alertă! Un copil de 12 ani a dispărut de la un centru rezidențial din Brebu

Polițiștii din cadrul Secției de poliție rurală Valea Doftanei au fost sesizați miercuri seară, în jurul orei 18.00, de către un instructor de educație, din cadrul unui centru rezidențial de tip familial, din comuna Brebu, despre faptul că, minorul Alberto Mihai Bărcănescu, în vârstă de 12 ani, a plecat în mod voluntar din instituție, fără a mai reveni până în prezent.

Semnalmente: aproximativ 1,70 metri înălțime, greutate aproximativ 60 de kg, constituție slabă, păr șaten deschis, ochi căprui.
La momentul plecării era îmbrăcat cu o geacă de fâș de culoare neagră, pantaloni de trening de culoare bleumarin, fes de culoare neagră și pantofi sport de culoare albă.
Persoanele care pot oferi informații cu privire la minorul în cauză sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.


08 Feb 2023 21:54 3752 vizualizari


Comentarii






279 vizualizari 27 Jul 2026 20:10 Primăria Câmpina propune un nou regulament pentru acordarea finanțărilor nerambursabile

Primăria Câmpina propune un nou regulament pentru acordarea finanțărilor nerambursabile

Până pe 3 august, persoanele interesate pot depune propuneri la proiectul de regulament pentru acordarea finanțărilor nerambursabile în baza Legii 350.

citeste mai mult
757 vizualizari 27 Jul 2026 17:52 Restricții de circulație pe Strada Maramureș

Restricții de circulație pe Strada Maramureș

Primăria Câmpina a anunțat că, în contextul lucrărilor de reabilitare a rețelei de canalizare, pe Strada Maramureș vor fi impuse restricții temporare de circulație, astfel:

citeste mai mult
906 vizualizari 27 Jul 2026 12:06 Cum a “dispărut” hidroizolația de la sala de sport a Școlii Hasdeu din Câmpina... Suprafața de joc este distrusă complet și va fi schimbată

Cum a “dispărut” hidroizolația de la sala de sport a Școlii Hasdeu din Câmpina... Suprafața de joc este distrusă complet și va fi schimbată

Sala de sport de la Școala Gimnazială "B.P. Hasdeu" din Câmpina a fost construită în cadrul unui proiect cu fonduri europene în valoare totală de 16.260.252,36 lei, finanțat prin POR 2014-2020.

citeste mai mult
1535 vizualizari 27 Jul 2026 11:50 Copaci „asasinați” în curtea unei foste grădinițe din Câmpina

Copaci „asasinați” în curtea unei foste grădinițe din Câmpina

Probabil s-a dorit o acțiune de toaletare, dar a rezultat „asasinarea” unor copaci... S-a întâmplat la Câmpina, în curtea fostei gădinițe de pe Strada Griviței, în apropierea Casei de Cultură „Geo Bogza”. Precizăm că vorbim despre o proprietate privată.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV