CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Prezența la vot în localitățile din jurul Câmpinei, la închiderea urnelor

- Actualitate -

Prezența la vot în localitățile din jurul Câmpinei, la închiderea urnelor

S-a încheiat procesul electoral, la ora 21.00 închizându-se toate secțiile de votare. Iată care este situația prezenței la vot în localitățile din jurul Câmpinei, atât la alegerile pentru Parlamentul European, cât și la referendum:

Adunați - alegerile europarlamentare - 49,19%; referendum - 43,79%;
Bănești - alegerile europarlamentare - 56,26%; referendum - 44,58%;
Breaza - alegerile europarlamentare - 57,59%; referendum - 49,14%;
Brebu - alegerile europarlamentare - 53,44%; referendum - 49,49%;
Cornu - alegerile europarlamentare - 64,31%; referendum - 47,47%;
Măgureni - alegerile europarlamentare - 51,98%; referendum - 42,60%;
Poiana Câmpina - alegerile europarlamentare - 59,86%; referendum - 54,93%;
Provița de Jos - alegerile europarlamentare - 48,80%; referendum - 44,28%;
Provița de Sus - alegerile europarlamentare - 49,30%; referendum - 41,00%;
Scorțeni - alegerile europarlamentare - 46,71%%; referendum - 40,94%;
Secăria - alegerile europarlamentare - 45,86%; referendum - 40,42%;
Șotrile - alegerile europarlamentare - 40,95%; referendum - 33,49%; 
Telega - alegerile europarlamentare - 51,16%; referendum - 45,67%;
Valea Doftanei - alegerile europarlamentare - 42,98%; referendum - 39,99%.


26 May 2019 21:01 5328 vizualizari


Comentarii






Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
4 vizualizari 18 Aug 2026 17:02 Punctul de vedere al HIDRO PRAHOVA SA privind lucrările executate în zona Străzii Orizontului din municipiul Câmpina

Punctul de vedere al HIDRO PRAHOVA SA privind lucrările executate în zona Străzii Orizontului din municipiul Câmpina

În urma apariției articolului nostru "Hidro Prahova, parcă era gata primul tronson al Străzii Orizontului! Nu așa a fost informat președintele CJ Prahova la întâlnirea de duminică?", publicat astăzi, la prânz, societatea vizată a reacționat extrem de rapid și ne-a trasnmis un punct de vedere pe care îl publicăm integral.

citeste mai mult
1331 vizualizari 18 Aug 2026 12:50 O școală creștină privată a cumpărat clădirea OMV Petrom de pe Strada Plevnei din Câmpina

O școală creștină privată a cumpărat clădirea OMV Petrom de pe Strada Plevnei din Câmpina

Scoasă la vânzare de OMV Petrom de mai mult timp, clădirea de pe Strada Plevnei, la intersecția cu Strada Ardealului, și-a găsit un nou proprietar - Adamant International School, o școală creștină privată din Câmpina.

citeste mai mult
1083 vizualizari 18 Aug 2026 12:33 Hidro Prahova, parcă era gata primul tronson al Străzii Orizontului! Nu așa a fost informat președintele CJ Prahova la întâlnirea de duminică?

Hidro Prahova, parcă era gata primul tronson al Străzii Orizontului! Nu așa a fost informat președintele CJ Prahova la întâlnirea de duminică?

Există o vorbă veche cu căciula pe care ne-o furăm singuri și pare că asta se întâmplă acum și la Câmpina, pe Strada Orizontului.

citeste mai mult
562 vizualizari 18 Aug 2026 11:07 În această toamnă vor fi concursuri pentru funcțiile de director și director adjunct la mai multe instituții de învățământ din Câmpina

În această toamnă vor fi concursuri pentru funcțiile de director și director adjunct la mai multe instituții de învățământ din Câmpina

Inspectoratul Școlar Județean Prahova a dat publicității lista posturilor de director și director adjunct de la unitățile de învățământ pentru care se va organiza în această toamnă concurs.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV