CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Pericolul vine din... stâlp

- Actualitate -

Primim de la cititori. Pericolul vine din... stâlp

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 câteva imagini surprinse zilele trecute în intersecția de la Casa Cărții - Bulevardul Carol I cu Bulevardul Culturii și Calea Doftanei.

Chiar la trecerea de pietoni dintre Casa Cărții și BRD, avem această imagine a unui stâlp la care nici nu știi ce să remarci mai întâi, toate constituind un pericol - de la vegetația neîngrijită din jur, la mizeria de pe stâlp, de la cablurile căzute, la vederea într-o cutie devenită coș de gunoi. Și toate acestea într-un singur stâlp, la kilometrul zero al municipiului Câmpina, din Uniunea Europeană!
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


03 Aug 2024 09:39 1112 vizualizari


Comentarii






910 vizualizari 15 Sep 2025 21:45 Locuitorii de la Căminul Petrol solicită administrației locale desființarea gardului

Locuitorii de la Căminul Petrol solicită administrației locale desființarea gardului

În numele mai multor locuitori din blocul de garsoniere de la Căminul Petrol, un cititor CâmpinaTV.ro transmite prin intermediul nostru o solicitare către administrația locală.

citeste mai mult
1180 vizualizari 15 Sep 2025 18:11 Un câmpinean a fost depistat fără permis și... băut la volanul unui autoturism

Un câmpinean a fost depistat fără permis și... băut la volanul unui autoturism

În cursul zilei de duminică, 14 septembrie 2025, polițiștii au oprit pentru control un autoturism condus de un câmpinean în vârstă de 38 ani.

citeste mai mult
976 vizualizari 15 Sep 2025 11:00 Percheziții în Prahova privind acte de braconaj. Șase persoane au fost conduse la audieri

Percheziții în Prahova privind acte de braconaj. Șase persoane au fost conduse la audieri

În această dimineață, polițiștii din cadrul Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase al Inspectoratului de Poliție Județean Prahova au pus în executare șapte mandate de percheziție domiciliară, într-un dosar penal aflat sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Ploiești.

citeste mai mult
916 vizualizari 15 Sep 2025 10:17 Un indicator rutier căzut la... ”Cotul Donului”, intersecția din Câmpina

Un indicator rutier căzut la... ”Cotul Donului”, intersecția din Câmpina

La Câmpina există o intersecție cunoscută localnicilor sub numele ”Cotul Donului”. Este vorba de intersecția Bulevardul Culturii - Strada Podului - Strada Schelelor - Aleea Constructorului - Strada Plevnei.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV