CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Restricții de circulație pe DN1, între Nistorești și Comarnic, în perioada 13-16 mai

- Actualitate -

Restricții de circulație pe DN1, între Nistorești și Comarnic, în perioada 13-16 mai

Inspectoratul Județean de Poliție Prahova, prin purtătorul de cuvânt Raluca Brezeanu, a anunțat că pe DN1 vor fi impuse restricții de circulație, în perioada 13-16 iunie, din cauza unor lucrări de frezare și asfaltare, care vor fi realizate pe tronsonul cuprins între km 102 și km 107, adică între Nistorești și Comarnic.

Lucrările vor avea loc în fiecare zi din intervalul amintit, între orele 8.00 - 18.00, iar Inspectoratul Județean de Poliție Prahova dă asigurări că lucrările vor fi semnalizate în mod corespunzător. De asemenea, participanții la trafic sunt rugați să respecte indicatoarele din zonă și să dea dovadă de înțelegere.
(Foto cu caracter ilustrativ)


09 May 2019 20:35 4931 vizualizari


Comentarii






806 vizualizari 04 Dec 2025 20:53 Comuna Cornu are un nou viceprimar - Radu Gratie

Comuna Cornu are un nou viceprimar - Radu Gratie

Joi, 4 decembrie, a fost ședință a Consiliului Local Cornu, în cadrul căreia a fost ales noul viceprimar al comunei.

citeste mai mult
1273 vizualizari 04 Dec 2025 20:17 Consiliul Județean Prahova: Apa nu va fi distribuită populației de către HidroPrahova până nu se obține avizul de conformitate de la DSP

Consiliul Județean Prahova: Apa nu va fi distribuită populației de către HidroPrahova până nu se obține avizul de conformitate de la DSP

Consiliul Județean Prahova a transmis un comunicat de presă privind situația apei.

citeste mai mult
872 vizualizari 04 Dec 2025 13:32 Trei tone și jumătate de apă au fost donate pentru câmpineni

Trei tone și jumătate de apă au fost donate pentru câmpineni

Criza apei a adus la Câmpina și gesturi de mare omenie.

citeste mai mult
1294 vizualizari 04 Dec 2025 10:02 Centre deschise în Câmpina, joi dimineață, pentru distribuirea de apă îmbuteliată

Centre deschise în Câmpina, joi dimineață, pentru distribuirea de apă îmbuteliată

La această oră (10.00) sunt deschise și distribuie apă potabilă îmbuteliată pentru populație centrele de la Casa Tineretului și Casa de Cultură.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV