CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Accident la Valea Doftanei. Un tânăr a căzut din... căruță

- Actualitate -

Accident la Valea Doftanei. Un tânăr a căzut din... căruță

Un accident mai puțin obișnuit a avut loc joi seară, în jurul orei 22.30, la Valea Doftanei. Un tânăr de 27 de ani a căzut din căruță, fiind surprins și imobilizat sub aceasta.

Victima a fost conștientă și a reușit să fie extrasă de sub atelaj de echipajele care au intervenit la fața locului, după cum informează purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Județean pentru Situații de Urgență Prahova.

(Foto cu caracter ilustrativ)


14 Jan 2022 07:33 3493 vizualizari


Comentarii






256 vizualizari 08 May 2026 21:36 “Turnul înclinat” din Câmpina intră, în sfârșit, într-o procedură administrativă concretă: s-au aprobat banii pentru documentații și expropriere

“Turnul înclinat” din Câmpina intră, în sfârșit, într-o procedură administrativă concretă: s-au aprobat banii pentru documentații și expropriere

La 30 de ani de când a început povestea "turnului înclinat" din centrul municipiului Câmpina și la zece ani de când a început să se vorbească despre procedurile privind exproprierea pentru cauză de utilitate publică a imobilului, la nivelul administrației locale s-au luat decizii importante.

citeste mai mult
205 vizualizari 08 May 2026 21:17 Bugetul Câmpinei pentru 2026 a fost adoptat. Are o valoare de aproape 200 milioane lei

Bugetul Câmpinei pentru 2026 a fost adoptat. Are o valoare de aproape 200 milioane lei

Vineri după-amiază, în cadrul unei ședințe extraordinare a Consiliului Local Câmpina a fost aprobat bugetul pentru acest an.

citeste mai mult
154 vizualizari 08 May 2026 11:02 Și la Breaza s-au interzis păcănelele

Și la Breaza s-au interzis păcănelele

În ședința de joi, 7 mai, a Consiliului Local Breaza s-au interzis jocurile de noroc pe teritoriul localității, celebrele păcănele care au nenorocit atâta lume.

citeste mai mult
291 vizualizari 08 May 2026 10:19 Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. Lucrările la parcarea de pe Erupției vor fi reluate după adoptarea bugetului local pentru 2026

Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. Lucrările la parcarea de pe Erupției vor fi reluate după adoptarea bugetului local pentru 2026

Amenajarea unei parcări la intersecția străzilor Erupției și Uniunea Europeană din Câmpina este o investiție pentru care anul trecut s-a realizat proiectarea, iar anul acesta au început efectiv lucrările. Și s-a lucrat o perioadă, apoi totul s-a oprit, lucru sesizat de mai mulți câmpineni și transmis primarului prin intermediul nostru.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV