CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

În Câmpina, în cartierul Turnătoriei, o parcare... greu de înțeles

- Actualitate -

În Câmpina, în cartierul Turnătoriei, o parcare... greu de înțeles

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis o imagine surprinsă în această dimineață în parcarea Centrului comercial PROFI, din cartierul Turnătoriei, din Câmpina.

După cum se poate lesne observa, nu sunt prea multe mașini, dar una dintre acestea (cea din mijloc) este orientată diferit față de celelalte. Cum ar putea fi explicată o astfel de parcare?!
Dar, până la urmă, de ce să trebuiască explicată...

Citește cele mai noi știri locale publicate pe CâmpinaTV.ro! Te invităm să devii membru al grupului nostru de Facebook - CâmpinaTV și grupului de Whatsapp (mesaj la 0733.388.425).
Fii parte a comunității CâmpinaTV.ro!


28 Apr 2025 19:17 3674 vizualizari


Comentarii






  • 29.04.2025 10:46 Madalina Andreea Vestiții comunitari ce păzesc?Au prins rădăcini pe Voila!!!!!
  • 29.04.2025 10:44 Madalina Andreea La aceștia nu mai ajung "vestiții comunitari" deoarece s au postat pe Voila!
  • 29.04.2025 09:06 crisadi a facut parcarea laterala cum a invatat la scoala de soferi
  • 29.04.2025 05:54 Gheorghe Teodora Frumoasa parcare
411 vizualizari 07 Dec 2025 21:10 Situația alimentării cu apă în zona Câmpina duminică, ora 20.00

Situația alimentării cu apă în zona Câmpina duminică, ora 20.00

HidroPrahova a publicat o situație actualizată a furnizării apei în municipiul Câmpina și în celelalte localități afectate de criza apei. Iată situația duminică, la ora 20.00:

citeste mai mult
547 vizualizari 07 Dec 2025 18:58 Val de teorii conspiraționiste în jurul barajelor. Câmpina, în mijlocul curentului alarmist

Val de teorii conspiraționiste în jurul barajelor. Câmpina, în mijlocul curentului alarmist

Barajele din România au devenit subiectul unui val de controverse și teorii conspiraționiste.

citeste mai mult
430 vizualizari 07 Dec 2025 17:14 Surparea de pe DN1, de la Comarnic, va fi analizată luni de specialiști. Traficul nu este în pericol

Surparea de pe DN1, de la Comarnic, va fi analizată luni de specialiști. Traficul nu este în pericol

Surparea de teren de sub DN1, în zona Comarnic, a fost duminică subiectul unei vizite pe teren a președintelui Consiliului Județean, Virgiliu Nanu.

citeste mai mult
2332 vizualizari 07 Dec 2025 14:47 Au venit primele analize. Apa din stația de tratare este potabilă. Urmează cea din rețeaua de distribuție

Au venit primele analize. Apa din stația de tratare este potabilă. Urmează cea din rețeaua de distribuție

Consiliul Județean Prahova a transmis un comunicat privind analiza apei din zona Câmpina.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV