CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Un nou exemplu de parcare și în fața magazinului Lidl

- Actualitate -

Primim de la cititori. Un nou exemplu de parcare și în fața magazinului Lidl

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 o imagine surprinsă vineri spre seară în fața magazinului Lidl din Câmpina.

După cum se poate observa foarte ușor din imagine, conducătorul bolidului negru, marca Mercedes, nu a avut absolut nicio reținere să parcheze aproape în ușa magazinului. Nu a părut a se sinchisi că blochează o mare parte dintr-o cale de acces... Probabil nu s-ar sinchisi nici de o eventuală amendă din partea Poliției. Amendă care, desigur, nu a venit...
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


10 Aug 2024 17:01 2648 vizualizari


Comentarii






  • 11.08.2024 23:06 Ilie Andrei se pare ca tu ai un handicap!te a lăsat vederea!locul pe care este parcata Mazda nu este destinat persoanelor cu handicap!hai sa fim putin mai atenți la marcaje de pe asfalt 😂😂😂
  • 11.08.2024 18:03 Virgil G. De ce nu ati publicat si numarul de inmatriculare al masinii? Poate se sesiza Politia cea absenta...
  • 11.08.2024 17:04 Cetățeanul Din ce în ce mai mulți asemenea viermi,,,, jmecheri""!
  • 11.08.2024 16:35 diss Este plina Campina de “ bombardieri” care parcheaza absolut oriunde si cum vor ei. Exact cum mai spunea cineva pe aici in Campina politia locala / politia nationala egal zero barat!
  • 10.08.2024 21:07 Dragos Mai Andrei, da de unde știi tu ca ala cu Mazda nu avea, poate, un certificat de handicap?
  • 10.08.2024 19:24 Mike În această parcare este cea mai mare debandadă! Nici nu zici ca ești la o firmă de renume! Prin GERMANIA SAU DE LA VIENA SPRE VEST nu și permite nimeni să fie pe invers! E chestie și de educație 😃
  • 10.08.2024 17:21 Andrei Și de Mazda nu ziceți nimic că este parcată pe loc de handicap? Așa exemplu da managerul său ce o fi el la Lidl 😅😅😅 poate are handicap totuși.... 😅
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
147 vizualizari 11 May 2026 21:43 Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. ”Strada Soarelui va fi asfaltată în luna iunie”

Câmpinenii întreabă... primarul răspunde. ”Strada Soarelui va fi asfaltată în luna iunie”

Demersul nostru de a găzdui un fel de audiențe are succes, dacă avem în vedere numărul mare de întrebări pe care le-ați adresat prin intermediul nostru primarului municipiului Câmpina, Irina Nistor.

citeste mai mult
214 vizualizari 11 May 2026 13:44 Un brezean de 30 ani a fost reținut de polițiști după ce a fost depistat la volan băut și fără permis

Un brezean de 30 ani a fost reținut de polițiști după ce a fost depistat la volan băut și fără permis

Într-una dintre nopțile de la finalul săptămânii trecute, polițiștii din Breaza au oprit pentru control un autoturism pe o stradă din localitate.

citeste mai mult
367 vizualizari 11 May 2026 11:51 Un prahovean a fost reținut de polițiști pentru înșelăciune, prejudiciul depășind jumătate de milion lei

Un prahovean a fost reținut de polițiști pentru înșelăciune, prejudiciul depășind jumătate de milion lei

Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Ploiești – Biroul de Combatere a Infracțiunilor Contra Persoanei și Patrimoniului au reținut, la data de 8 mai 2026, pentru 24 ore, un bărbat cercetat pentru săvârșirea infracțiunilor de înșelăciune și înșelăciune în formă continuată, prejudiciul total cauzat fiind estimat la aproximativ 591.000 lei.

citeste mai mult
232 vizualizari 11 May 2026 11:37 Percheziție în Prahova într-un dosar de contrabandă

Percheziție în Prahova într-un dosar de contrabandă

Polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Prahova – Serviciul de Investigare a Criminalității Economice, cu sprijinul Serviciului Criminalistic Prahova, au pus în executare, la data de 9 mai 2026, un mandat de percheziție domiciliară la locuința unei persoane fizice din județul Prahova.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV