CONTACT
https://medimfarm.ro/Home/Index
https://sanconfind.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://www.soceram.ro/

Alegeri parlamentare 2020. Prezența la vot în localitățile din jurul municipiului Câmpina, la ora 9.30

- Actualitate -

Alegeri parlamentare 2020. Prezența la vot în localitățile din jurul municipiului Câmpina, la ora 9.30

Alegerile parlamentare au început de aproape trei ore pe teritoriul României. Iată prezența la vot în localitățile limitrofe municipiului Câmpina, la ora 9.30:

Bănești - 4,39%
Telega - 3,20%
Brebu - 3,30%
Valea Doftanei - 2,49%
Secăria - 3,36%
Șotrile - 1,75%
Cornu - 5,83%
Breaza - 4,04%
Poiana Câmpina - 5,12%
Provița de Jos - 1,94%
Provița de Sus - 5,95%
Măgureni - 3,41%
Procesul electoral se va încheia la ora 21.00. Lista completă a candidaților la alegerile parlamentare în Prahova include 13 partide și alianțe politice și patru candidați independenți (la Camera Deputaților).


06 Dec 2020 09:38 3284 vizualizari


Comentarii






  • 06.12.2020 12:09 Neiubitor de patrupede In zona Muscel sunt caini pe str Libertatii,stana lui Mihart,cimitir Invierea lui Lazar,str Siretului,capatul str Romanitei spre parc Soceram si zona Fantana cu ciresi.Campina nu duce lipsa de pseudo iubitori de patrupede,persoane inconstiente care traiesc din afacerea maidanezu.
  • 06.12.2020 10:01 rammstein mergeti la vot !!!..daca puteti ...zona muscel invadata de haite de caini...!!!..e pericol...!!!..chiar nu se poate rezolva problema asta??>..
59 vizualizari 18 Feb 2026 10:49 Prăpăd pe calea ferată! În Gara Câmpina trenurile vin cu întârzieri de sute de minute

Prăpăd pe calea ferată! În Gara Câmpina trenurile vin cu întârzieri de sute de minute

Căderile masive de zăpadă și viscolul din noaptea de marți spre miercuri au făcut un adevărat prăpăd pe calea ferată.

citeste mai mult
142 vizualizari 18 Feb 2026 10:33 Stâlp de electricitate prăbușit pe Strada Orizontului din Câmpina. Nu vă apropiați de cabluri!

Stâlp de electricitate prăbușit pe Strada Orizontului din Câmpina. Nu vă apropiați de cabluri!

Un stâlp de electricitate s-a prăbușit, în noaptea de marți spre miercuri, pe Strada Orizontului din municipiul Câmpina, în zona societății Cameron.

citeste mai mult
234 vizualizari 18 Feb 2026 09:54 Imagini de la intervențiile pompierilor pentru îndepărtarea copacilor prăbușiți în Câmpina

Imagini de la intervențiile pompierilor pentru îndepărtarea copacilor prăbușiți în Câmpina

Zeci de copaci au căzut în noaptea de marți spre miercuri în municipiul Câmpina. S-au prăbușit sub greutatea zăpezii.

citeste mai mult
403 vizualizari 18 Feb 2026 08:40 La Câmpina, copaci prăbușiți și străzi pe care autoritățile nu au ajuns încă...

La Câmpina, copaci prăbușiți și străzi pe care autoritățile nu au ajuns încă...

Sigur, este iarnă, iar zăpada căzută în noaptea de marți spre miercuri a dat mari bătăi de cap autorităților, inclusiv la nivelul municipiului Câmpina.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV