Societatea Sofprest Câmpina angajează dispecer pentru centrul de alarmă. Numai în decembrie, posibilitatea de calificare gratuită!

Joburi (Categoria articolului)

Societatea Sofprest Protect & Security SRL Câmpina angajează dispecer pentru centrul de alarmă.

Descrierea postului: urmărește permanent informațiile primite de la sistemele tehnice de semnalizare și avertizare efracție / incendiu, le analizează și raporteză în funcție de tipul evenimentului, de protocolul încheiat cu beneficiarul și de prevederile legale în domeniu. De asemenea, verifică starea de funcționare a echipamentelor de monitorizare, identifică situațiile în care sunt necesare intervenții la obiectivul monitorizat, coordonează acțiunile echipajelor mobile, întocmește rapoartele - sinteză pentru tura încheiată.
Cerințele postului: minimum studii medii, cunoștințe bune de operare calculator (Outlook, Word, Excel), abilități de comunicare și relaționare, seriozitate și perseverență, atenție la detali, fire comunicativă, adaptabil(ă) pentru munca în echipă, atenție distributivă, viteză de reacție, promptitudine, constituie un avantaj experiența în domeniu.
Bonusuri în funcție de realizări!
Numai în luna decembrie, posibilitatea de calificare gratuită la locul de muncă!
Informații suplimentare la telefon 0244.375.187 sau e-mail: sofprestprotect@yahoo.com.

2342 vizualizari

Comentarii

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Joburi

2262 vizualizari
17 mai 2022 18:42

Locuri de muncă vacante în Câmpina și împrejurimi la 17 mai 2022

Informațiile sunt furnizate de Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Prahova. Detalii puteți obține de la ALOFM Câmpina, telefon 0244.376.001.

2189 vizualizari
13 apr. 2022 09:52

Societatea Voipan Câmpina angajează personal pentru brutărie

Societatea Voipan SIL SRL Câmpina anunță că angajează personal pentru secția brutărie.

Alte stiri recente

108 vizualizari
24 mai 2022 20:00

O autospecială a Poliției a lovit un motociclist pe DN1, la Nistorești

Cu puțin timp în urmă, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Prahova au fost sesizați despre faptul că pe DN1, în zona cartierului Nistorești s-a produs un accident rutier. Deplasați la fața locului, polițiștii au constatat faptul că accidentul a avut loc între o autospecială de poliție și o motocicletă.

1206 vizualizari
24 mai 2022 10:42

Sâmbătă, 28 mai, alegeri la PSD Câmpina. Actual președinte, Dan Mușat, este singurul candidat la șefia filialei locale

Sâmbătă, 28 mai, cu începere de la ora 10, la Casa Tineretului, va avea loc ședința de alegeri a PSD Câmpina, invitat fiind și președintele social-democraților prahoveni, deputatul Bogdan Toader.