CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Mizerie de nedescris și pământ pietrificat pe scaune în stația de călători din cartierul Turnătoriei

- Actualitate -

Primim de la cititori. Mizerie de nedescris și pământ pietrificat pe scaune în stația de călători din cartierul Turnătoriei

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 mai multe imagini cu stația de călători din cartierul Turnătoriei, din municipiul Câmpina.

După cum se poate vedea din imagine, practic, este imposibil să te așezi pe vreunul dintre scaunele din această stație. Praful și pământul s-au așezat pe aceste scaune, pietrificându-se, iar aspectul este unul care lasă foarte mult de dorit... ”Nu știu cine ar trebui să curețe aceste stații, dar în mod sigur a uitat!”, a fost comentariul ironic al cititorului care ne-a trimis aceste imagini.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


23 Feb 2024 19:15 3015 vizualizari


Comentarii






  • 23.02.2024 20:41 A.G Cumpărate din banii prostimii.Ar trebui montate și întreținute de birjarii ( firmele de transport) care le deservesc și care oferă doar tupeu și își bat joc de călători unele stații arată civilizatLa Cornu se poate ,la Brebu...........In Campina doar Câmpinita și Muscel au curat,in rest ....
723 vizualizari 02 Jun 2026 16:16 Patru balerine din Câmpina vor reprezenta România la Campionatul European de Dans din Macedonia de Nord

Patru balerine din Câmpina vor reprezenta România la Campionatul European de Dans din Macedonia de Nord

La Sala de Sport Politehnica din București s-a desfășurat, la finalul săptămânii trecute, IDO Selecția Națională 2026. Este vorba despre etapa oficială de calificare pentru dansatorii care vor reprezenta România la campionatele europene și mondiale organizate sub egida International Dance Organization (IDO).

citeste mai mult
582 vizualizari 02 Jun 2026 14:40 Pe Strada Cărămidari, din cartierul Voila din Câmpina, au fost montate scurgeri pentru apa pluvială

Pe Strada Cărămidari, din cartierul Voila din Câmpina, au fost montate scurgeri pentru apa pluvială

În cursul zilei de luni, 1 iunie, în urma ploii puternice, pe Strada Cărămidari apa ajunsese la un nivel... din bordură în bordură.

citeste mai mult
612 vizualizari 02 Jun 2026 12:42 Tânăr de 20 ani - fără permis, băut, prins de radar, a fugit de polițiști! Acum, este în arest...

Tânăr de 20 ani - fără permis, băut, prins de radar, a fugit de polițiști! Acum, este în arest...

Polițiștii prahoveni, în timp ce desfășurau activități specifice de supraveghere a traficului rutier la data de 1 iunie, în jurul orei 4.00, au efectuat semnal regulamentar de oprire unui autovehicul care a fost înregistrat de aparatul radar TruCAM cu viteza de 111 km/h pe Bulevardul București din municipiul Ploiești. 

citeste mai mult
476 vizualizari 02 Jun 2026 12:07 Doi bărbați au fost prinși la volan, sub influența alcoolului. Unul la Bănești, celălalt la Poiana Câmpina

Doi bărbați au fost prinși la volan, sub influența alcoolului. Unul la Bănești, celălalt la Poiana Câmpina

În ultimele zile, polițiștii prahoveni au depistat doi bărbați care se aflau la volan sub influența băuturilor alcoolice.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV