CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Marian Deaconu a fost schimbat cu Ionuț Borcan la conducerea Comisiei Județene de Arbitri Prahova. Multe noutăți în noua comisie

- Actualitate -

Marian Deaconu a fost schimbat cu Ionuț Borcan la conducerea Comisiei Județene de Arbitri Prahova. Multe noutăți în noua comisie

Comitetul Executiv al AJF Prahova a stabilit luni, 22 iulie 2024, schimbarea președintelui Comisiei Județene de Arbitri, Marian Deaconu. De altfel, a fost schimbată aproape întreaga comisie.

Astfel, noua componență a Comisiei Județene de Arbitri Prahova arată astfel:
Președinte - Ionuț Borcan (foto);
Vicepreședinți - Valentin Dumitru, Andrei Moroiță;
Membri - Mihai Amorăriței, Diana Florea, Mădălina Dinu, Ștefan Dumitrache, Mădălin Dicu, Alin Gheorghe;
Secretar: Doru Petre.
De asemenea, au fost stabilite conducerile tuturor comisiilor jurisdicționale din cadrul AJF Prahova: Comisia de Disciplină (președinte - Marian Popa), Comisia de Apel (președinte - Constantin Gheorghe), Comisia pentru Statutul și Transferul Jucătorului (președinte - Paul Mâinea), Comisia de Competiții (președinte - Cătălin Popescu), Comisia de Licențiere a Bazelor Sportive (președinte - Alexandru Vulpe).
De asemenea, tot luni, Comitetul Executiv al AJF Prahova a aprobat organizarea Adunării Generale pentru data de 30 august.


22 Jul 2024 20:56 3102 vizualizari


Comentarii






Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
224 vizualizari 02 Dec 2025 15:16 Primăria Câmpina a cumpărat apă îmbuteliată pentru populație. Primul TIR a fost descărcat și distribuit, miercuri vin alte TIR-uri cu apă

Primăria Câmpina a cumpărat apă îmbuteliată pentru populație. Primul TIR a fost descărcat și distribuit, miercuri vin alte TIR-uri cu apă

Pentru că apa potabilă trimisă de la rezerva de stat este insuficientă, î condițiile prelungirii perioadei de criză, Primăria Câmpina a cumpărat apă potabilă îmbuteliată pentru a o distribui populației.

citeste mai mult
599 vizualizari 02 Dec 2025 14:45 Apelul primarului Câmpinei, Irina Nistor, către marile magazine: “Puteți da o mâna de ajutor comunității care v-a primit cu atâta căldură!”

Apelul primarului Câmpinei, Irina Nistor, către marile magazine: “Puteți da o mâna de ajutor comunității care v-a primit cu atâta căldură!”

Primarul municipiului Câmpina, Irina Nistor, face apel la marii retaileri - suprmarketurile din localitate (Kaufland, Carrefour, Lidl, Profi, Penny) - să sprijine comunitatea locală în aceste momente de criză. 

citeste mai mult
518 vizualizari 02 Dec 2025 13:47 Criza apei. Zeci de apeluri la Poliția Locală privind solicitări de apă sau probleme cu centralele termice

Criza apei. Zeci de apeluri la Poliția Locală privind solicitări de apă sau probleme cu centralele termice

În aceste zile în care ne confruntăm cu o criză a apei fără precedent, Primăria Câmpina, prin vocea primarului Irina Nistor, a anunțat în două rânduri că dispeceratul Poliției Locale este disponibil, în afara altor situații specifice, pentru două tipuri de solicitări.

citeste mai mult
836 vizualizari 02 Dec 2025 11:18 Luni, apa din rezerva de stat s-a epuizat în câteva ore. Marți, Prefectura trimite încă 27.648 litri apă îmbuteliată la Câmpina

Luni, apa din rezerva de stat s-a epuizat în câteva ore. Marți, Prefectura trimite încă 27.648 litri apă îmbuteliată la Câmpina

În județul Prahova au ajuns, în noaptea de duminică spre luni și în cursul zilei de luni 50.000 litri apă potabilă îmbuteliată din rezerva de stat, din totalul cantității de 200.000 litri puse la dispoziție de Guvern pentru localitățile din Prahova și Dâmbovița, afectate de criza apei.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV