CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. O parcare în cartierul Câmpinița, care obligă pietonii să coboare pe carosabil

- Actualitate -

Primim de la cititori. O parcare în cartierul Câmpinița, care obligă pietonii să coboare pe carosabil

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.38.425 o imagine surprinsă chiar sâmbătă seara pe Bulevardul Carol I, în cartierul Câmpinița.

După cum se știe, în acea zonă se află și o vulcanizare, iar în mica parcare din fața acesteia, conducătorul BMW-ului din imagine a parcat... așa cum se vede. Pietonii nu au nicio șansă! Astfel, ei trebuie să se supună unui risc suplimentar și pentru a putea trece ce mașina respectivă să coboare pe carosabil. De ce? Doar pentru că așa vrea un conducător auto și nimeni nu-l sancționează?!
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


11 Aug 2024 08:14 1500 vizualizari


Comentarii






  • 15.08.2024 14:43 El Puero Nu este adevarat, pietonii nu trebuie sa iasa pe carosabil. Ei pot sa se urce pe masina si sa treaca peste ea.
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
143 vizualizari 02 Dec 2025 08:19 Locațiile din Breaza unde se distribuie apă potabilă de către HidroPrahova

Locațiile din Breaza unde se distribuie apă potabilă de către HidroPrahova

Vă prezentăm în continuare punctele de alimentare cu apă din orașul Breaza. Este vorba despre apă potabilă pentru populație, adusă de HidroPrahova.

citeste mai mult
315 vizualizari 02 Dec 2025 08:05 Dispecerat la Poliția Locală Câmpina pentru preluarea sesizărilor privind problemele apărute la centralele termice ale populației

Dispecerat la Poliția Locală Câmpina pentru preluarea sesizărilor privind problemele apărute la centralele termice ale populației

În contextul crizei apei și problemelor apărute din cauza scăderii presiunii în instalațiile centralelor individuale, la nivelul administrației câmpinene s-a organizat un dispecerat special - 0244.332.420 - pentru preluarea sesizărilor privind disfuncționalitățile apărute la centralele termice ale populației.

citeste mai mult
172 vizualizari 02 Dec 2025 07:29 Locațiile unde HidroPrahova distribuie apă potabilă în Băicoi

Locațiile unde HidroPrahova distribuie apă potabilă în Băicoi

Orașul Băicoi se numără, după cum știți, printre localitățile unde alimentarea cu apă a fost oprită.

citeste mai mult
561 vizualizari 02 Dec 2025 06:45 Locațiile din Câmpina unde HidroPrahova a amplasat rezervoare și cisterne cu apă potabilă

Locațiile din Câmpina unde HidroPrahova a amplasat rezervoare și cisterne cu apă potabilă

După cum v-am informat într-un articol precedent, HidroPrahova SA a adus la Câmpina mai multe recipiente pentru apă, însumând o capacitate de 78 tone.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV