CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Piața Centrală Câmpina organizează licitație publică pentru închirierea unor spații comerciale din Corpul C1

- Anunțuri -

Piața Centrală Câmpina organizează licitație publică pentru închirierea unor spații comerciale din Corpul C1

Serviciul Public de Administrare și Exploatare a Pieței Centrale Agroalimentare a Municipiului Câmpina anunță organizarea următoarei licitații publice deschise cu strigare pentru închiriere spații comerciale din Complexul CORP C1 al Pieței Centrale, după cum urmează:
CORP C1 TARABE:
Închirierea a 2 (două) amplasamente pentru comercializare legume-zarzavat
- Amplasament sector legume – zarzavat în suprafață de 2 mp (9A/10A)
- Amplasament sector legume – zarzavat în suprafață de 2 mp (17A/18A)

Se licitează numai spațiul destinat comerțului. Prețul de pornire al licitației este de 6,6 lei/mp/zi aprobat prin HCL Câmpina nr. 89 din 30.06.2021. Tariful de închiriere este scutit de TVA. Garanția de participare este în valoare de 792,00 lei, iar în cazul în care ofertantul este declarat necâștigător i se va restitui suma respectivă la cerere într-un cont comunicat de către acesta.
PASUL DE LICITAȚIE: Pasul de strigare este 10% din prețul de începere. Se poate folosi si multiplu de 10%.
Vizitarea spațiilor scoase la licitație se poate face de luni până vineri între orele 8.30-15.30.
Licitația va avea loc în data de 24.08.2022, ora 10.00 la sediul S.P.A.E.P.C.A din Câmpina, Str. Republicii, nr. 16A, iar documentele pentru participarea la licitație se pot depune până pe 22.08.2022, ora 12.00 tot la sediul instituției.
Caietul de sarcini specific pentru licitație va putea fi achiziționat contracost de la sediul  S.P.A.E.P.C.A Câmpina. Taxa este în valoare de 100 lei și reprezintă taxa participare licitație. Aceasta este nerambursabilă. Informații suplimentare la telefon: 0344/108513, la sediul S.P.A.E.P.C.A. Câmpina și pe site-ul www.piatacampina.ro.


13 Aug 2022 07:25 3079 vizualizari


Comentarii






5278 vizualizari 26 Aug 2026 16:59 Primăria Câmpina anunță suspendarea temporară a serviciilor privind actele de urbanism

Primăria Câmpina anunță suspendarea temporară a serviciilor privind actele de urbanism

Primăria Câmpina a transmis un comunicat de presă privind suspendarea temporară a serviciilor pentru primirea, eliberarea și prelucrarea actelor de urbanism în Municipiul Câmpina (certificate de urbanism, autorizații de construire/desființare, activitate comisia tehnică de amenajare a teritoriului și urbanism (CTATU), comunicări începere/finalizare execuție lucrări).

citeste mai mult
263 vizualizari 24 Aug 2026 12:25 Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Am primit la redacție următorul anunț public, pe care îl publicăm integral:

citeste mai mult
281 vizualizari 13 Aug 2026 12:28 Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Am primit la redacție următorul anunț public:

citeste mai mult
511 vizualizari 13 Aug 2026 09:02 Comunicat de presă - Finalizarea proiectului „Renovarea energetică pentru blocurile de locuințe din Municipiul Câmpina”

Comunicat de presă - Finalizarea proiectului „Renovarea energetică pentru blocurile de locuințe din Municipiul Câmpina”

UAT Municipiul Câmpina anunță finalizarea proiectului cu titlul "Renovarea energetică pentru blocurile de locuințe din Municipiul Câmpina", finanțat din fonduri europene prin Planul Național de Redresare și Reziliență al României și din fonduri naționale.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV