CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Balul Bobocilor de la CNNG a fost un show în toată regula

- Eveniment -

Un spectacol care a durat trei ore. Un adevărat show. În câteva cuvinte, așa am putea descrie Balul Bobocilor 2015 de la Colegiul Național "Nicolae Grigorescu" din Câmpina. Un show cu 20 de vedete, 10 fete și 10 băieți. Frumoși, talentați și plini de emoții. În fața lor, o sală plină până la refuz cu părinți, profesori, colegi de liceu. În spatele lor, o întreagă echipă alături de care au muncit, nu glumă, aproape două luni.

O muncă foarte grea, s-a văzut asta. Dar la finalul ei, cei prezenți în această seară la Casa de Cultură "Geo Bogza" au putut vedea bucuria. Asta s-a văzut pe scenă, în mod special, bucuria. Imaginile vor arăta acest lucru mai bine decât am putea s-o spunem noi în cuvinte. Vom enumera acum câștigătorii tuturor premiilor, nu înainte de a remarca organizarea extraordinară și calitatea spectacolului oferit de soliștii invitați pe scenă. Și ei fiind tot elevi ai CNNG. 

Miss Boboc 2015 - Anca Orțan
Mister Boboc 2015 - Radu Sterie

Premiul al II-lea - Ana Brânzea și Adi Brezeanu
Premiul al III-lea - Raluca Dima și Remus Iordache 

Miss și Mister Popularitate - Aida Cărămidaru și Radu Sterie
Miss și Mister Eleganță - Antonia Toma și Horia Zamfir
Miss și Mister Originalitate - Irina Străilescu și Rareș Corcodel
Miss și Mister Talent - Diana Alexe și Claudiu Diniță
Miss și Mister Vitalitate - Blanca Popescu și Răzvan Toader
Miss și Mister Atitudine - Elena Sandu și Ștefan Bonciu

Premiul pentru cel mai frumos cuplu - Denisa Micu și Bogdan Cărăușu
Premiul pentru cea mai bună actriță și cel mai bun actor - Aida Cărămidaru și Vlad Briciu

Fotografii de la Balul Bobocilor CNNG 2015 găsiți pe pagina noastră de Facebook - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.804230156373434.1073741828.789021547894295&type=3


04 Dec 2015 20:54 15433 vizualizari


Comentarii






  • 06.12.2015 09:37 Gabi orice initiativa care da o raza de speranta pt normalitate este de laudat! felicitari!
  • 06.12.2015 01:58 Stefan Disconu Frumos! Eu si colegii mei de CNNG am avut in 20 iun. 2015 revederea de 40 de ani de la absolvire😢. Sunteti frumosi, va iubesc si va doresc mult succes in viata. Cu mult drag Stefan
  • 05.12.2015 18:32 Serban felicitari tuturor celor care s-au implicat in reusita acestui intr-adevar spectacol!
147 vizualizari 23 May 2026 11:18 Pe 13 iunie este programat Crosul Câmpina Curată

Pe 13 iunie este programat Crosul Câmpina Curată

Asociația Câmpina Curată va organiza sâmbătă, 13 iunie, pe un traseu urban Crosul Câmpina Curată.

citeste mai mult
159 vizualizari 23 May 2026 10:32 Seratele Culturale Elstar. Povestiri cu... sombrero

Seratele Culturale Elstar. Povestiri cu... sombrero

O nouă ediție a Seratelor Clturale Elstar a adus în fața publicului local un... câmpinean, Gabriel Șerban.

citeste mai mult
1458 vizualizari 22 May 2026 20:47 Aurelian Diniță, un câmpinean care și-a îndeplinit visul - ocolul Pământului în 134 de zile

Aurelian Diniță, un câmpinean care și-a îndeplinit visul - ocolul Pământului în 134 de zile

Jules Verne și-a imaginat un ocol în jurul Pământului în 180 zile. Câmpineanul Aurelian Diniță a realizat ocolul lumii în 134 zile. Temerarul câmpinean a plecat pe 9 ianuarie 2026 și s-a întors pe 22 mai 2026.

citeste mai mult
335 vizualizari 21 May 2026 20:07 Momente emoționante la Breaza, la ceremonialul de Ziua Eroilor

Momente emoționante la Breaza, la ceremonialul de Ziua Eroilor

În cursul dimineții de joi, 21 mai, la Monumentul Eroilor din Breaza a avut loc un ceremonial militar și religios dedicat Zilei Eroilor, eveniment la care au participat primarul Bogdan Novac, alte oficialități locale civile și militare, dar și numeroși localnici, în ciuda vremii neprietenoase.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV