Societate din Câmpina angajează RESPONSABIL COMERCIAL

Anunțuri (Categoria articolului)

Societate comercială din municipiul Câmpina angajează responsabil comercial.

Profilul candidatului:
- Studiile superioare reprezintă un avantaj;
- Minim 6 luni experienţă în activităţi care implică lucrul în relaţii cu clienţii;
- Cunoştinţe utilizare PC: Windows, MS Office (Excel);
- Abilităţi excelente de comunicare
- Orientare către client;
- Cunoștinte limba engleză nivel mediu;
- Disponibilitate de învăţare continuă, flexibilitate, deschidere la nou;
- Cunoașterea programului SAP reprezintă un avantaj
Permis conducere categoria B reprezintă un avantaj.

Beneficii:
- Salariu motivant
- Posibilități de avansare

Responsabilităţi importante:
- Desfăşoară acţiuni de promovare a produselor atât pentru potenţialii clienţi, cât şi pentru cei existenţi;
- Întocmeşte contracte, acte adiţionale, cereri de ofertă, facturi, avize, comenzi transport etc;
- Oferă informaţii corecte şi complete clienţilor, în funcţie de solicitările acestora;
- Preia, verifică şi soluţionează situaţiile şi solicitările primite de la clienţi;
- Urmăreşte modul în care a fost soluţionată situaţia clientului şi îl contactează pe acesta pentru comunicarea rezoluţiei;
- Promovează imaginea companiei într-o manieră pozitivă, proactivă şi orientată către client.

Persoanele interesate pot trimite CV la e-mail: comercial.sediu@soceram.ro. Relații la telefon 0722.360.763.

2746 vizualizari

Comentarii

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Anunțuri

2693 vizualizari
19 mai 2022 08:35

Societatea MIRAS INTERNATIONAL angajează mai multe categorii de personal pentru punctul de lucru de la Bănești

Societatea MIRAS INTERNATIONAL SRL angajează, pentru punctul de lucru de la Bănești, ȘEF SECȚIE CONFECȚII MONTAJ, MECANIC ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII, LĂCĂTUȘ CONFECȚII METALICE, OPERATOR CNC, ȘOFER AUTOCAMION.

2158 vizualizari
18 mai 2022 18:44

HIDROCONSTRUCȚIA SA - UCM SIRIU BUZĂU angajează mai multe categorii de personal pentru lucrări la Breaza, Prahova

HIDROCONSTRUCȚIA SA - UCM SIRIU BUZĂU, “în insolvență”, firmă care activează în domeniul construcțiilor, angajează personal pentru lucrări de armare, cofrare, betonare pentru pereți / fundații, cu cofraje metalice, în localitatea Breaza, județul Prahova.

Alte stiri recente

117 vizualizari
24 mai 2022 20:59

Liga A Prahova, etapa a 31-a. Rezultate și clasament

Marți, 24 mai 2022, în cadrul etapei a 31-a din Liga A Prahova, la fotbal, etapă intermediară, s-au înregistrat o serie de rezultate mai puțin așteptate. Iată rezultatele etapei, clasamentul la zi, precum și programul etapei viitoare:

781 vizualizari
24 mai 2022 20:00

O autospecială a Poliției a lovit un motociclist pe DN1, la Nistorești

Cu puțin timp în urmă, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Prahova au fost sesizați despre faptul că pe DN1, în zona cartierului Nistorești s-a produs un accident rutier. Deplasați la fața locului, polițiștii au constatat faptul că accidentul a avut loc între o autospecială de poliție și o motocicletă.