CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Marian Nistor este noul consilier personal al președintelui Consiliului Județean Prahova, Virgiliu Nanu

- Actualitate -

Marian Nistor este noul consilier personal al președintelui Consiliului Județean Prahova, Virgiliu Nanu

Virgiliu Nanu, președintele Consiliului Județean Prahova, și l-a ales drept consilier personal pe câmpineanul Marian Nistor, care și-a început zilele acestea activitatea în noua funcție.

Fost consilier local, consilier județean, Marian Nistor are 47 ani și o bogată experiență în administrația publică locală. De asemenea, el a condus mulți ani Serviciul Public de Administrare a Pieței Centrale Câmpina.
Marian Nistor a participat deja la o primă acțiune oficială în noua sa calitate. A fost prezent astăzi la ședința în care conducerea HidroPrahova a fost chemată să explice atât președintelui Consiliului Județean, Virgiliu Nanu, cât și prefectului Emil Drăgănescu, situația din județ, unde mulți primari au reclamat problemele legate de oprirea apei potabile.


05 Nov 2024 19:18 2331 vizualizari


Comentarii






Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
24 vizualizari 05 Dec 2025 16:08 Premierul Ilie Bolojan: “Foarte posibil, alimentarea cu apă va fi reluată vineri seară. Dar cetățenii trebuie avertizați că apa nu este potabilă”

Premierul Ilie Bolojan: “Foarte posibil, alimentarea cu apă va fi reluată vineri seară. Dar cetățenii trebuie avertizați că apa nu este potabilă”

Premierul Ilie Bolojan a susținut un briefing de presă la Palatul Victoria, imediat după ședința de Guvern.

citeste mai mult
2020 vizualizari 05 Dec 2025 11:29 Scrisoare deschisă către Ministrul Mediului: “Ați traversat Câmpina fără să opriți! Fără să ne întrebați dacă avem nevoie de ceva!”

Scrisoare deschisă către Ministrul Mediului: “Ați traversat Câmpina fără să opriți! Fără să ne întrebați dacă avem nevoie de ceva!”

Primarul municipiului Câmpina, Irina Nistor, i-a transmis o scrisoare deschisă ministrului Mdiului, Apelor și Pădurilor și spune că a ales această modalitate de comunicare, deși i-ar fi plăcut să o privească în ochi pe Diana Buzoianu.

citeste mai mult
1001 vizualizari 05 Dec 2025 10:21 DSP a prelevat pentru analize, vineri dimineață, primele probe de apă

DSP a prelevat pentru analize, vineri dimineață, primele probe de apă

Joi seară, la Palatul Administrativ, președintele Consiliului Județean și prefectul județului Prahova au avut o întâlnire de lucru cu reprezentanții Ministerului Sănătății, ai Inspectoratului de Stat pentru Sănătate Publică, ai Hidro Prahova, ai ESZ și ai tuturor instituțiilor implicate în gestionarea crizei apei. Discuțiile au avut ca obiect stabilirea etapelor tehnice și sanitare necesare pentru reluarea în siguranță a furnizării apei în cele 13 localități afectate.

citeste mai mult
687 vizualizari 05 Dec 2025 10:02 Centre pentru distribuirea de apă potabilă îmbuteliată, deschise la Câmpina vineri dimineață

Centre pentru distribuirea de apă potabilă îmbuteliată, deschise la Câmpina vineri dimineață

La această oră (10.00) sunt deschise și distribuie apă potabilă îmbuteliată pentru populație mai multe centre din zone diferite ale municipiului.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV