CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

La Câmpina se deschide o școală de tenis, la baza sportivă Tenis Premium Club

- Sport -

La Câmpina se deschide o școală de tenis, la baza sportivă Tenis Premium Club

La 1 Iunie, atunci când Tenis Premium Club Câmpina, baza sportivă din Strada Pictor Nicolae Grigorescu, și-a deschis larg porțile pentru copii, a fost anunțată și intenția de a deschide aici o școală de tenis.

Intenția s-a concretizat, astfel că Tenis Premium Club by Tenisshop anunță acum deschiderea unei școli de tenis la Câmpina. Vor fi mai multe categorii de grupe: de pregătire pentru începători (cu câte patru copii), de pregătire avansați, dar și de pregătire individuală.
Relații suplimentare și înscrieri la telefon 0751.195.000 sau la baza sportivă din Strada Pictor Nicolae Grigorescu, nr. 17.


17 Jun 2023 10:45 2974 vizualizari


Comentarii






  • 17.06.2023 18:56 diss O inițiativa excelentă! Felicitări investitorilor, baza Fibec arată acum excelent, terenurile sunt fff bune.Copiii care vor să învețe tainele acestui sport minunat au acum o șansă în plus.👏
169 vizualizari 01 Jul 2025 21:08 Fotbal prahovean. AFC Brebu își reia pregătirile pe 26 iulie și a stabilit lista meciurilor amicale

Fotbal prahovean. AFC Brebu își reia pregătirile pe 26 iulie și a stabilit lista meciurilor amicale

Liga A Prahova va începe un nou sezon pe 23 august, într-un campionat în care vor fi numai 16 echipe, față de 18 până acum. De-a lungul mai multor episoade vă vom prezenta ce face echipele din zona Câmpina și cum pregătesc ele noul sezon.

citeste mai mult
426 vizualizari 30 Jun 2025 14:35 Sebastian Strechioiu (MC Lido Câmpina) a câștigat etapa de la Moreni a Naționalelor de motocros, la categoria veterani II

Sebastian Strechioiu (MC Lido Câmpina) a câștigat etapa de la Moreni a Naționalelor de motocros, la categoria veterani II

La Moreni a avut loc în week-end etapa a VI-a a Campionatului Național de Motocros, competiție la startul căreia s-au aflat și mai mulți sportivi de la clubul câmpinean Lido.

citeste mai mult
362 vizualizari 29 Jun 2025 15:38 Andreea Lungu - locul 8 la aruncarea discului, în Slovenia, la Europeanul pe echipe

Andreea Lungu - locul 8 la aruncarea discului, în Slovenia, la Europeanul pe echipe

În ultimele zile, Andreea Lungu a făcut parte din echipa națională a României care a fost prezentă în Slovenia, la Maribor, pentru Campionatul European pe Echipe, Liga a doua.

citeste mai mult
496 vizualizari 29 Jun 2025 15:17 Ziua a doua a Naționalelor de atletism sub 16 ani. La un centimetru de titlul național, la săritura în lungime!

Ziua a doua a Naționalelor de atletism sub 16 ani. La un centimetru de titlul național, la săritura în lungime!

Campionatul Național de Atletism pentru juniori sub 16 ani a continuat și duminică, 29 iunie, cu noi întreceri.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV