Societatea Voipan angajează director de vânzări, cofetar, șofer și muncitor

Joburi (Categoria articolului)

Societatea Voipan, cu sediul în Câmpina, Strada Dimitrie Bolintineanu, nr. 31A, angajează mai multe categorii de personal, astfel:

Director de vânzări
Candidatul ideal:
- Absolvent de studii superioare;
- Minim 5 ani experiență în vânzări (mare avantaj experiența în domeniul produselor de panificație, patiserie, cofetărie, industria alimentară);
- Cunoștințe aprofundate de vânzări (analize vânzări, estimări, targete lunare) și management strategic (dezvoltare canale noi de vânzare, produse noi)
- Bun negociator, foarte bune abilități de networking și comunicare;
- Posesor permis auto, categoria B.
Descrierea jobului:
Director de vânzări, preponderent zona județelor Prahova, Dâmbovița, Ilfov și a municipiului București.
- Analizează și consolidează obiectivele anuale de vânzări și bugete pe zone/produse, conform strategiei companiei;
- Menține contactul permanent cu piața și strânge informații relevante privind oportunitățile din piață, trenduri, situații ale concurenței etc.;
- Promovează activ produsele și serviciile din portofoliul companiei;
- Previzionează, planifică, organizează, coordonează și evaluează permanent toate activitățile specifice de vânzări pe regiunea alocată;
- Participă la negocierile de contracte cu clienții importanți;
- Evaluează și acordă feedback permanent reprezentanților de vânzări privind activitatea acestora și din punctul de vedere al îndeplinirii criteriilor de performanță stabilite;
- Contribuie la consolidarea echipei de vânzări, participând la interviuri și la alegerea candidaților, conform standardelor de pregătire profesională cerute de companie.
Beneficii:
- Pachet salarial motivant corelat cu rezulatele obținute;
- Un loc de muncă sigur într-un ambient modern;
- Instrumente de lucru: mașină, telefon mobil, laptop.

Cofetar
Experiența în domeniu constituie un avantaj, dar se oferă și instruire și suport. Se oferă:
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- salariu motivant;
- tichete de masă;
- prime de sărbători;
- echipament de lucru asigurat.
CV-urile se pot depune la sediul firmei sau se pot trimite pe mail: resurse.umane.voipan@gmail.com.

Șofer distribuție
Profil:
- experiență în livrare și descărcare marfă;
- deținerea de permis de conducere categoria B;
- aptitudini de comunicare, atenșie concentrată și rezistență la stres;
- abilități de a lucra în echipă, organizat și responsabil;
- atitudine proactivă și pozitivă.
Beneficii:
- sistem de bonusare motivant în funcție de vânzarea lunară;
- libere acordate;
- transport asigurat.

Muncitor necalificat pentru brutărie
Se acordă:
- prime de sărbători.

Pentru mai multe informații și detalii, trebuie să sunați la numărul de telefon: 0748.035.330.

6034 vizualizari

Comentarii

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Joburi

1720 vizualizari
01 apr. 2024 20:37

Societate comercială din Câmpina angajează tehnician sisteme de securitate și GPS

Societate comercială din Câmpina angajează tehnician sisteme de securitate și GPS.

2093 vizualizari
29 mar. 2024 21:03

Companie din Câmpina angajează specialist în achiziții

Companie care activează în domeniul lucrărilor de iluminat și instalații electrice, furnizare de materiale electrice, caută un coleg nou care să facă parte din echipa sa.

Alte stiri recente

204 vizualizari
16 apr. 2024 21:25

Copiii de la Sportul Câmpina sunt îmbrăcați de la Ave Diana

Echipele de juniori de la clubul Sportul Câmpina au primit zilele trecute rânduri noi de echipament. Copiii au fost foarte încântați de un echipament nou, pe care îl vor purta cu mândrie la următoarele lor meciuri.

314 vizualizari
16 apr. 2024 11:08

Anunț public. Asociațiile și fundațiile din Câmpina pot depune cereri pentru obținerea de finanțare în baza Legii 350/2005

1 comentarii

Informații generale privind autoritatea contractantă: Municipiul Câmpina, cu sediul în Bd. Culturii, nr. 18, Câmpina, județul Prahova, tel. 0244/ 337454, fax 0244/371458, e-mail: web@primariacampina.ro, cod fiscal 2843272.