CONTACT
https://miras.ro/
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://www.soceram.ro/

Un bărbat de 28 ani și-a pierdut viața într-un accident rutier pe o șosea din Prahova

- Actualitate -

Un bărbat de 28 ani și-a pierdut viața într-un accident rutier pe o șosea din Prahova

În dimineața acestei zile, la ora 3.45, la Ștefești a avut loc un accident rutier soldat cu decesul unui tânăr de 28 ani.

Polițiștii s-au deplasat la fața locului, din primele verificări reieșind faptul că un bărbat de 28 ani, în timp ce conducea un autoturism pe DJ 216 A, la un moment dat ar fi pierdut controlul direcției de deplasare, răsturnându-se în afara părții carosabile. În urma accidentului rutier a rezultat decesul conducătorului auto care se afla singur în autoturism la momentul impactului.
În cauză cercetările sunt continuate de polițiști în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul rutier, a mai anunțat purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Județean de Poliție Prahova.

(Foto cu caarcter ilustrativ)


03 Oct 2024 08:36 1856 vizualizari


Comentarii






1711 vizualizari 22 Jun 2026 21:23 32 milioane lei alocați de Guvern pentru sursă alternativă de apă în Prahova. Investiții majore la frontul de captare Siliște-Bănești

32 milioane lei alocați de Guvern pentru sursă alternativă de apă în Prahova. Investiții majore la frontul de captare Siliște-Bănești

Guvernul României a aprobat, într-o ședință extraordinară desfășurată luni seară, alocarea sumei de 32 milioane lei de la Fondul de Rezervă Bugetară pentru județul Prahova. Suma este destinată asigurării unor surse alternative de apă la Barajul Paltinu.

citeste mai mult
457 vizualizari 22 Jun 2026 15:23 În cartierul Turnătoriei din Câmpina se lucrează la refacerea parcării

În cartierul Turnătoriei din Câmpina se lucrează la refacerea parcării

Pe Strada Zorilor din cartierul Turnătoriei se lucrează la refacerea parcării.

citeste mai mult
640 vizualizari 22 Jun 2026 15:02 O adevărată groapă de gunoi în cartierul Slobozia, din Câmpina

O adevărată groapă de gunoi în cartierul Slobozia, din Câmpina

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis aceste imagini surprinse pe Strada În Luncă din cartierul Slobozia.

citeste mai mult
645 vizualizari 22 Jun 2026 14:31 Se asfaltează pe podul de la Poiana Câmpina

Se asfaltează pe podul de la Poiana Câmpina

Conducătorii auto care ajung în zona podului rutier peste râul Prahova, dintre Câmpina și Poiana Câmpina, au surpriza să vadă că circulația este restricționată.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV