CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Parcarea asta le întrece pe toate - au blocat calea de acces pe ambele sensuri!

- Actualitate -

Primim de la cititori. Parcarea asta le întrece pe toate - au blocat calea de acces pe ambele sensuri!

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis o imagine surprinsă zilele trecute în parcarea din fața Complexului comercial Kaufland.

Pare ireal, dra, totuși este adevărat - două autoturisme au parcat pe calea de acces, fiecare pe banda sa. Ce contează că s-a blocat calea de acces, iar alți participanți la trafic nu mai au pe unde trece?! Nu a contat nici faptul că parcarea nu era prea aglomertaă la momentul respectiv. Probabil, a contat doar nesimțirea și tupeul celor care au ales să-și parcheze în acest mod autovehiculele.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


15 Jul 2024 13:32 4451 vizualizari


Comentarii






Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
301 vizualizari 26 Aug 2026 22:12 Toate băncile de pe Bulevardul Culturii din Câmpina vor fi înlocuite. Au “venerabila” vârstă de 15 ani

Toate băncile de pe Bulevardul Culturii din Câmpina vor fi înlocuite. Au “venerabila” vârstă de 15 ani

Primăria Câmpina a finalizat achiziția publică pentru cumpărarea a 30 de bănci stradale care vor fi montate pe Bulevardul Culturii.

citeste mai mult
198 vizualizari 26 Aug 2026 20:27 Pentru modernizarea Străzii Buciumului urmează emiterea autorizației și demararea achiziției pentru execuție

Pentru modernizarea Străzii Buciumului urmează emiterea autorizației și demararea achiziției pentru execuție

Strada Buciumului din cartierul Voila este una dintre străzile despre care se discută din campanie electorală în campanie electorală. Acum, totuși, lucrurile par să fi intrat într-o linie dreaptă care va face ca acest subiect să nu mai existe în viitoarea campanie electorală.

citeste mai mult
350 vizualizari 25 Aug 2026 23:26 Se realizează proiectul pentru modernizarea Străzii Trandafirilor din cartierul Voila

Se realizează proiectul pentru modernizarea Străzii Trandafirilor din cartierul Voila

Străzile secundare din cartierul Voila, din municipiul Câmpina, au fost ignorate de administrațiile din ultimele mandate. Acum, modernizarea Străzii Tradafirilor a fost inclusă în bugetul local pentru acest an în vederea modernizării.

citeste mai mult
4748 vizualizari 25 Aug 2026 17:10 Marți seară, restricții de circulație pe DN1. Traficul rutier va fi deviat prin Câmpina

Marți seară, restricții de circulație pe DN1. Traficul rutier va fi deviat prin Câmpina

Inspectoratul Județean de Poliție  Prahova informează participanții la trafic și opinia publică că, la data de 25 august 2026, începând cu ora 19.00, vor fi instituite restricții de circulație pe Drumul Național 1 (E60), în zona km 94+400 m, pe sensul de mers Ploiești către Brașov. 

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV