CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Câmpina, prezență la vot ora 12.00 - 14,85%

- Actualitate -

Câmpina, prezență la vot ora 12.00 - 14,85%

4.757 persoane au votat în municipiul Câmpina până la ora 12.00, adică 14,85% din totalul cetățenilor cu drept de vot. Cel mai mare procent al prezenței la vot se înregistrează acum la Secția 159, de la Colegiul Grigorescu - 20,39%, iar cel mai redus procent al prezenței la vot - 12,54%, la Secția 174 de la Liceul Tehnologic Mecanic.

La nivelul județului Prahova, până la ora 12.00 au votat 93.200 persoane, ceea ce reprezintă 13,93% din totalul alegătorilor. La nivel național, prezența la vot este foarte redusă, doar 7,80% (până la ora 12.00).


11 Dec 2016 12:07 2880 vizualizari


Comentarii






288 vizualizari 08 Dec 2025 11:35 Blocurile de lângă Școala de Poliție Câmpina nu au apă nici acum. Oamenii au intrat în a noua zi fără apă!

Blocurile de lângă Școala de Poliție Câmpina nu au apă nici acum. Oamenii au intrat în a noua zi fără apă!

Reluarea furnizării apei la nivelul municipiului Câmpina se face treptat, mai ales după ce au fost o serie de probleme cu avariile la rețeaua învechită.

citeste mai mult
511 vizualizari 08 Dec 2025 09:34 Podul rutier de la Zorile, din ce în ce mai șubred...

Podul rutier de la Zorile, din ce în ce mai șubred...

Pe râul Doftana, despre care s-a discutat atât de mult în ultima vreme, în contextul crizei apei prin care au trecut Câmpina și alte localități din zonă, se află mai multe poduri.

citeste mai mult
1352 vizualizari 07 Dec 2025 21:10 Situația alimentării cu apă în zona Câmpina duminică, ora 20.00

Situația alimentării cu apă în zona Câmpina duminică, ora 20.00

HidroPrahova a publicat o situație actualizată a furnizării apei în municipiul Câmpina și în celelalte localități afectate de criza apei. Iată situația duminică, la ora 20.00:

citeste mai mult
892 vizualizari 07 Dec 2025 18:58 Val de teorii conspiraționiste în jurul barajelor. Câmpina, în mijlocul curentului alarmist

Val de teorii conspiraționiste în jurul barajelor. Câmpina, în mijlocul curentului alarmist

Barajele din România au devenit subiectul unui val de controverse și teorii conspiraționiste.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV