A venit toamna... Frunzele ruginii au început să coloreze peisajul, iar dacă vă doriți să aveți decorațiuni sau aranjamente de toamnă în locuința dumneavoastră, atunci trebuie să ajungeți la Magazinul INA din incinta Complexului Comercial Mercantis din Câmpina.
Aici veți găsi foarte multe aranjamente și decorațiuni de toamnă, cu mult bun gust, unele aranjate în fructiere, oricare dintre acestea putând înfrumuseța propria dumneavoastră locuință.
De asemenea, pentru că vremea este foarte ploioasă, de aici puteți achiziționa umbrele foarte frumoase și, mai ales, rezistente, precum și pelerine în diverse culori.
Nu în ultimul rând, pe lângă o gamă foarte largă de cadouri și suveniruri, tot aici puteți găsi produse specifice sărbătorii de Haloween, dar și felicitări, cele mai multe dintre ele personalizate sau icoane, oricare dintre acestea putând deveni oricând un cadou deosebit!
Vă reamintim că Magazinul INA se află în Complexul Comercial Mercantis, la parter, complexul fiind în prelungirea Carrefour. Dincolo de cadouri pentru ocazii dedicate pensionarilor, aici veți găsi cadouri și suveniruri pentru toate vârstele și toate gusturile. (P)
Citește cele mai noi știri locale publicate pe CâmpinaTV.ro! Te invităm să devii membru al grupului nostru de Facebook - CâmpinaTV și grupului de Whatsapp (mesaj la 0733.388.425).
Fii parte a comunității CâmpinaTV.ro!

Am reunit oferte privind meniul zilei de la restaurante din Câmpina și împrejurimi pentru a le da celor interesați posibilitatea de a alege.

În ultima perioadă, pe rețelele de socializare și în diferite publicații online a fost prezentată o informație falsă, care a tulburat apele într-o perioadă și așa tensionată din cauza creșterii impozitelor.

Casa de Asigurări de Sănătate a județului Prahova anunță derularea unei sesiuni de contractare pentru furnizorii de servicii medicale de dializă care doresc să intre în relație contractuală cu CAS Prahova.

Locuitorii comunei Brebu s-au săturat de problemele frecvente legate de întreruperile în alimentarea cu energie electrică și chiar au redactat o petiție pe care să o transmită Ministerului Mediului, Autorității Naționale de Reglementare în domeniul Energiei (ANRE), Electrica Muntenia Nord și Autorității Naționale pentru Protecția Consumatorilor (ANPC).