CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

Primim de la cititori. Imagini revoltătoare cu “rampa” de gunoi de pe Muscel

- Social -

Primim de la cititori. Imagini revoltătoare cu “rampa” de gunoi de pe Muscel

Un cititor CâmpinaTV.ro ne-a transmis pe numărul de whatsapp 0733.388.425 o imagine de pe dealul Muscel, din zona fostului traseu de motocros, acolo unde, din păcate, persoane din Câmpina și împrejurimi aruncă periodic mari cantități de gunoi.

Sunt imagini cu care am început să ne obișnuim și nu este deloc normal acest lucru. Este de-a dreptul revoltător să vezi astfel de imagini cu gunoi... descărcat în natură, pentru că este clar că acest morman de gunoi nu a fost adus cu sacoșa, ci cu o căruță sau mașină.
Vă reamintim că dacă surprindeți imagini care considerați că pot deveni o știre sau prin care doriți să atrageți atenția autorităților asupra unei probleme, ni le puteți transmite pe numărul de whatsapp 0733.388.425.


26 Sep 2024 07:25 902 vizualizari


Comentarii






  • 27.09.2024 19:06 MIKE Trec zilnic prin acea zonă / chiar eu am pus poza… dar ce am constatat de 3 zile de când am făcut poza: imediat a doua zi gunoiul a fost ridicat iar astăzi trecând prin zona am văzut o mașină gri de la POLIȚIA LOCALĂ! Nu iau apărarea unora sau altora , însă cred că nu poți disloca 100 de agenți pentru 100 de locații! Sunt sigur ca prin montarea unor camere video performante s ar fi rezolvat multe probleme, cu o legislație adecvată care să ți permită să iei măsuri imediat…dar mai e mult până departe🤗🤗🤗
  • 27.09.2024 13:16 diss Noapte bună poliția locală și de stat.E bună cafeaua de pe la cârciumile din apropiere? Întreb pentru un prieten.
  • 27.09.2024 08:30 Eu Nu stiu daca interzicerea este cea mai buna solutie sau instalarea unei rampe de gunoi. Faptul ca aceste gunoaie apar frecvent arata ca este necesara instalarea uneia in acea zona.
  • 26.09.2024 07:48 Aristide Gunoaiele sunt aduse dimineata devreme sau in weakend cu carutele. Cam de 2 ori pr saptamana dimineata o caruta incarcata cu diverse gunoaie vine dinspre Poiana si face stanga pana in sensul giratoriu spre campul de langa scoala de Politie unde le arunca. Alte doua carute vin dinspre Voila pe Muscel. Cea mai buna solutie e sa interziceti accesul carutelor in oras. Politia locala ar face bine sa faca panda dimineata devreme la intrarile in oras.
Vremea
https://trafic.ro/registersite/b3952e459b72419187c0c3eec5e715d7
http://www.spitalcampina.ro/
http://floricon.ro/
https://elstargroup.ro/
30zile7zileCele mai citite
Ultimele comentarii
1123 vizualizari 17 Sep 2025 09:38 În premieră la Câmpina - Târgul de Toamnă al Copiilor. Sunteți așteptați cu bucurie și speranță!

În premieră la Câmpina - Târgul de Toamnă al Copiilor. Sunteți așteptați cu bucurie și speranță!

Pe platoul din fața Casei Tineretului din Câmpina va avea loc duminică, 21 septembrie 2025, între orele 10.00-17.00, Târgul de Toamnă al Copiilor.

citeste mai mult
787 vizualizari 16 Sep 2025 16:01 Doar până la 27 septembrie se mai pot depune cereri pentru tichetul de energie aferent lunilor iulie și august 2025

Doar până la 27 septembrie se mai pot depune cereri pentru tichetul de energie aferent lunilor iulie și august 2025

27 septembrie 2025 reprezintă termenul limită pentru depunerea cererilor, prin intermediul aplicației EPIDS, în vederea obținerii tichetului de energie în valoare de 50 lei, destinat acoperirii facturilor de energie electrică aferente lunilor iulie și august.

citeste mai mult
1073 vizualizari 16 Sep 2025 15:13 11 elevi și un instructor ai Școlii de Poliție ”Vasile Lascăr” Câmpina au participat la Ultramaraton Autism24

11 elevi și un instructor ai Școlii de Poliție ”Vasile Lascăr” Câmpina au participat la Ultramaraton Autism24

11 elevi ai Școlii de Agenți de Poliție ”Vasile Lascăr” Câmpina și un ofițer instructor au demonstrat că dincolo de uniformă bat inimi mari!

citeste mai mult
1020 vizualizari 14 Sep 2025 17:16 Liga a 5-a Prahova, Seria Vest. CS Strejnic - Muscelul Câmpina 3-1

Liga a 5-a Prahova, Seria Vest. CS Strejnic - Muscelul Câmpina 3-1

Duminică, după orele prânzului, echipa câmpineană Muscelul a poposit pe cocheta arenă de la Strejnic, unde juca pe vremuri Conpet-ul în Liga a 3-a.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV