CONTACT
https://sanconfind.ro/
https://floricon.ro/
https://miras.ro/
https://www.soceram.ro/

Anunț public privind închirierea prin licitație publică a unui spațiu

- Anunțuri -

Anunț public privind închirierea prin licitație publică a unui spațiu

Spitalul Municipal Câmpina, cu sediul în municipiul Câmpina, B-dul Carol I, nr. 117, județul Prahova, cod fiscal 2845818, număr de telefon 0244.337.351, interior 105, fax 0244.334.124, e-mail: secretariat@spitalcampina.ro, persoană de contact: ing. Iulian Costache, scoate la licitație un spațiu în suprafață totală de 99,26mp.

Obiectul închirierii constă în transmiterea obligației și a dreptului de exploatare a imobilului în suprafață totală de 99,26 mp, compus din spațiile în suprafață de 59,83 mp și 39,43 mp, situat în imobilul proprietate publică a Municipiului Câmpina cu nr. cad./CF 29357 - C1 - Spitalul Municipal Câmpina, cu sediul în B-dul Carol I, nr. 117, destinat instalării unui computer tomograf și a unui aparat RMN, spatii care se află în administrarea Spitalului Municipal Câmpina.
Închirierea se face conform OG. 57/2019 și Hotărârii Consiliului Local nr. 114 din data de 31 mai 2022.
Informații privind documentația de atribuire:
Se găsesc în caietul de sarcini și instrucțiunile privind organizarea și desfășurarea licitației.
- Persoanele interesate pot intra în posesia unui exemplar al documentației de atribuire, pe suport de hârtie și/ sau pe suport magnetic, în baza unei solicitări adresate în acest sens.
- Documentația de atribuire se poate ridica de la sediul Spitalului Municipal Câmpina, Serviciul Administrativ.
- Costul și condițiile de plată pentru obținerea acestui exemplar este de 50 lei, pe suport de hârtie, respectiv pe suport electronic și se poate achita cu numerar la casieria unității sanitare.
- Data limită pentru solicitarea clarificărilor este: 14.11.2022, ora 14.00.
Informații privind ofertele:
- Data limită  de depunere a ofertelor: 24.11.2022, ora 12.00.
- Adresa la care trebuie depuse ofertele: Spitalul Municipal Câmpina, Bld. Carol I, nr.117, jud. Prahova, la secretariat.
- Numărul de exemplare în care trebuie depusă fiecare ofertă: un exemplar.
- Data și locul la care se va desfășura ședința publică de deschidere a ofertelor: 25.11.2022, ora 09.00, sediul Spitalului Municipal Câmpina, Bld. Carol I, nr.117, jud. Prahova.
Instanța competentă în soluționarea litigiilor:
Tribunalul Prahova, Strada Gheorghe Doja nr. 42, Ploieşti, județul Prahova, telefon: 0244/ 544781, 0244/ 544598, 0244/ 511110, fax: 0244/ 529107, e-mail: tr-ph-contencios@just.ro.
Data transmiterii anunțului de licitație, în vederea publicării: 02.11.2022.


02 Nov 2022 14:09 3412 vizualizari


Comentarii






5345 vizualizari 26 Aug 2026 16:59 Primăria Câmpina anunță suspendarea temporară a serviciilor privind actele de urbanism

Primăria Câmpina anunță suspendarea temporară a serviciilor privind actele de urbanism

Primăria Câmpina a transmis un comunicat de presă privind suspendarea temporară a serviciilor pentru primirea, eliberarea și prelucrarea actelor de urbanism în Municipiul Câmpina (certificate de urbanism, autorizații de construire/desființare, activitate comisia tehnică de amenajare a teritoriului și urbanism (CTATU), comunicări începere/finalizare execuție lucrări).

citeste mai mult
267 vizualizari 24 Aug 2026 12:25 Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Am primit la redacție următorul anunț public, pe care îl publicăm integral:

citeste mai mult
284 vizualizari 13 Aug 2026 12:28 Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Anunț public privind emiterea unei autorizații de construire

Am primit la redacție următorul anunț public:

citeste mai mult
515 vizualizari 13 Aug 2026 09:02 Comunicat de presă - Finalizarea proiectului „Renovarea energetică pentru blocurile de locuințe din Municipiul Câmpina”

Comunicat de presă - Finalizarea proiectului „Renovarea energetică pentru blocurile de locuințe din Municipiul Câmpina”

UAT Municipiul Câmpina anunță finalizarea proiectului cu titlul "Renovarea energetică pentru blocurile de locuințe din Municipiul Câmpina", finanțat din fonduri europene prin Planul Național de Redresare și Reziliență al României și din fonduri naționale.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2026 Câmpina TV