Accidentul a avut loc în această după-amiază, pe Bulevardul Carol I, în zona intersecției cu Strada Maramureș. Potrivit informațiilor furnizate de purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Județean de Poliție, din primele cercetări a reieșit că bărbatul (în vârstă de 70 de ani) a încercat să traverseze strada prin loc nepermis și fără să se asigure.
A fost surprins și accidentat de o mașină. Din fericire, șoferița (o tânără din Vălenii de Munte) aflată la volan circula cu viteză redusă. În urma impactului, bătrânul nu a suferit răni grave, chiar dacă martorii susţin că se afla într-o evidentă stare de ebrietate. Are un traumatism la picior și a fost transportat la Camera de Primiri Urgențe a Spitalului Municipal, conform informațiilor furnizate de Serviciul Județean de Ambulanță.
(Le mulțumim cititorilor noștri pentru fotografiile trimise)

Agenția Matos Imobiliare Câmpina vă va prezenta poveștile de succes ale unor oameni simpli, care și-au văzut visul împlinit - casa lor, una dintre condițiile minimale pentru un trai decent.

Pentru elevii care urmează să se înscrie în clasa pregătitoare, pentru părinții și bunicii acestora, dar și pentru orice alte persoane interesate, Școala Gimnazială „Ion Câmpineanu” Câmpina își va deschise porțile luni, 30 martie, între orele 16.00 și 17.30.

Agenția Matos Imobiliare Câmpina oferă servicii complete pentru cei care doresc să tranzacționeze o proprietate. De-a lungul unui mic serial vom arăta serviciile acestei agenții și de ce este bine să aplelezi la un specialist într-o asemenea tranzacție.

Agenția Matos Imobiliare Câmpina vă va prezenta poveștile de succes ale unor oameni simpli, care și-au văzut visul împlinit - casa lor, una dintre condițiile minimale pentru un trai decent.