CONTACT
https://www.matosimobiliare.ro/
https://sanconfind.ro/
https://www.soceram.ro/

3 martie 2018, Ziua Porților Deschise la Școala Gimnazială "Ion Câmpineanu"

- Social -

3 martie 2018, Ziua Porților Deschise la Școala Gimnazială

Școala Gimnazială "Ion Câmpineanu" din municipiul Câmpina organizează sâmbătă, 3 martie 2018, "Ziua Porților Deschise" pentru viitorii școlari din clasa pregătitoare. 

Copiii, părinții și chiar bunicii sunt așteptați la școală, în intervalul orar 9.00-12.00, pentru a face cunoștință cu conducerea instituției, cu cadrele didactice, pentru a vizita sălile de clasă și pentru a afla oferta educațională pentru anul școlar 2018-2019.
În clasa pregătitoare pot fi înscriși copii care împlinesc vârsta de 6 ani până la 31 august 2018 inclusiv. Prima fază a procesului de completare și depunere a cererilor de înscriere a copiilor în învățământul primar se desfășoară între 8 și 26 martie și va fi urmată de o a doua etapă, programată între 12 și 18 aprilie (pentru copiii care nu au fost înscriși în prima etapă, în funcție de locurile rămase disponibile).


01 Mar 2018 17:38 5189 vizualizari


Comentarii






792 vizualizari 13 Sep 2025 19:30 Liga a 3-a. Progresul Mogoșoaia - Tricolorul Breaza 0-1

Liga a 3-a. Progresul Mogoșoaia - Tricolorul Breaza 0-1

Tricolorul Breaza a reușit o victorie spectaculoasă, le un teren greu, în fața unei formații care va face multe victime în această serie.

citeste mai mult
687 vizualizari 13 Sep 2025 15:45 La Breaza, prima zi a Cupei ”Radu Voina” la minihandbal feminin

La Breaza, prima zi a Cupei ”Radu Voina” la minihandbal feminin

La Breaza, în Sala ”Virgil Dudău” a avut loc sâmbătă întrecerea feminină a Cupei ”Radu Voina” la minihandbal.

citeste mai mult
875 vizualizari 13 Sep 2025 09:11 Ce este mai important în alegerea unei proprietăți: prețul sau locația?

Ce este mai important în alegerea unei proprietăți: prețul sau locația?

Continuăm împreună cu Agenția Matos Imobiliare Câmpina prezentarea unor aspecte importante pentru orice persoană implicată într-o tranzacție imobiliară. Și vom discuta despre o problemă esențială în alegerea proprietății: ce primează prețul sau locația?

citeste mai mult
2677 vizualizari 12 Sep 2025 12:23 Mormane de deșeuri provenite din demolări, depozitate ilegal pe Strada Fabricii din Câmpina

Mormane de deșeuri provenite din demolări, depozitate ilegal pe Strada Fabricii din Câmpina

Asociația Câmpina Curată a sesizat mai multe instituții ale statului cu privire la depozitarea unor mari cantități de deșeuri provenite din construcții (demolări) pe Strada Fabricii din municipiul Câmpina.

citeste mai mult
Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism

Termeni și condiții - Politica de confidențialitate - Politica cookies
© 2025 Câmpina TV