CONTACT

Cele mai mici handbaliste de la CS Câmpina au participat la Festivalul Național de Minihandbal

- Sport -

Grupa cea mai mică de handbaliste de la CS Câmpina, antrenate de Denisa Toma, a fost în week-end la Râmnicu Vâlcea, unde a participat la Festivalul Național de Minihandbal.

La startul competiției s-au aliniat 32 de echipe din întreaga țară și vă reamintim că, în conformitate cu prevederile regulamentului, nu s-au ținut scorurile și nu s-au întocmit clasamente.
CS Câmpina - CSS Constanța
A fost o experiență frumoasă, utilă, de care fetele Denisei Toma aveau nevoie în perspectiva viitoarelor competiții, dorința fiind de a călca pe urmele fetelor mai mari de la CS Câmpina, antrenate de Daniel Vasile, care au deja două participări consecutive la turneul final al Campionatului Național de Handbal Feminin juniori IV, cu un excepțional loc 7 la ediția din acest an.

18 Jun 2023 21:10 2892 vizualizari

Comentarii

127 vizualizari 03 May 2024 17:37 Liga A Prahova, etapa a 27-a. Rezultate și clasament

Liga A Prahova, etapa a 27-a. Rezultate și clasament

Vineri au loc meciurile etapei a 27-a din Liga A Prahova. Iată rezultatul primului joc, restul etapei începând la ora 18.00, clasamentul și programul etapei viitoare, care va avea loc marți, 7 mai:

citeste mai mult
1848 vizualizari 01 May 2024 21:01 Liga A Prahova, etapa a 27-a. Programul și delegările

Liga A Prahova, etapa a 27-a. Programul și delegările

În Vinerea Mare au loc jocurile contând pentru etapa a 27-a a Ligii A Prahova, competiție care se apropie cu pași repezi de finiș. Iată programul și delegările:

1997 vizualizari 28 Apr 2024 18:39 CS Câmpina a pierdut finala cu Rapid, dar s-a calificat la turnul final. ”Suntem în lumea mare a handbalului”, a conchis antrenorul Daniel Vasile

În a doua zi a turneului semifinal al junioarelor IV de la București, CS Câmpina a jucat finala turneului în fața mult mai titratei echipe Rapid București, partida având loc chiar în sala Rapid.

1662 vizualizari 28 Apr 2024 17:19 Superliga B1 Prahova, Seria Nord. CS Cornu II - Sportul Câmpina 1-3

Superliga B1 Prahova, Seria Nord. CS Cornu II - Sportul Câmpina 1-3

Duminică după-amiază, la Cornu, Sportul Câmpina a obținut o nouă victorie, care o menține pe podium, la un singur punct de ocupanta primului loc.

Actualitate Politică Social Eveniment Interviuri Sănătate Editorial Sport Anunțuri Joburi Turism